Загальний рейтинг:
Аккорд-тур Львів – відпустка, відпочинок, подорожі
Відгук туриста Аккорд тур ålex (КИЇВ) на тур
Поїздка: 27 лютого 2014
Відгук:
ТОП рейтинги сезону - Весна 2014
Голосов 0 «
Всі лідери  |  Придбати звіт

Відгук на тур SPO*111 Три щасливі дні... Новий рік у Празі

Усіх жінок вітаю з наступаючим святом!!! Бажаю Всім Вам гарного настрою у мандрівках.

Щиро дякую "Аккорд тур" за такий бюджетний тур "Три дня в Европе". Вже вдруге їду з Аккордом до Европи. Ми їхали з Києва до Ужгорода, там в Ужгороді опівночі нас (їхав із мамою) забрав автобус рейс №199 і через декілька годин опинилися ми всі з іншими туристами у Словаччині.

На ранок приїхали у Дьор та купалися у термальній купальні "Раба-Квеле" (8 евро з людини). Після купальні втомленість як рукою сняло - як кажуть. Пізніше у цей першій день спрямували автобусом до Братислави - столиці Словаччини. Особисто Братислава сподобалась, не очікував побачити таку красу, бо уявляв її примітивним містом. Хоча помилявся. Відразу скажу, що їхав по цьому турі, щоб отримати словацьку мульті візу (за попередніми відгуками зясував, що багатьом туристам відкривають словацьку мульті візу) - мені її відкрили на рік. Дуже дякую представникам посольства (консульства) Словаччини. Гарна робота! Успіхів їм. Хибна уява про Словаччину стрімко зруйнувалась, коли побачив своїми очима чудову Братиславу, особливо старе місто; посілилися у отелі "Чопін" три зірочки - охайні, теплі номера. Недалеко від отелю торговий центр - є великий продуктовий магазин тощо (працює до 21-00 по будням). Раджу також сходити до "ІКЕА" там демокритичні ціни на шведські продтовари.

Наступний день присвятили Відню - столиці Австрії. Висловлюю подяку екскурсеводу Марії Вайсенберг (цікаво та просто розповіла про життя, історію, культуру Відня). Із мамою самостійно їздили метро до Шенбрунн - квиток коштує 2,10 евро на одну особу. Сказати, що Відень гарне місто - це недостатньо, бо місто дуже комфортне, побудовано для людей трансортне сполучення тощо. Хоча Австрія дуже дорога країна - ціни "кусаются", як то кажуть.

На третій день ми виїхали до Будапешту. Столиця Угорщини помпезна та широкомасштабна. Цікаву екскурсію вела Елена (прізвище не запамятав). Факультативно їздили до Сентедре (екскурсія 23 евро з однієї особи) - маленьке містечко під Будапештом із затишними вулочками та багатими різними сувенірами. Бували і в музеї-магазинчику марципан - неймовірно сподобалось як самі марципани, так і витвори з цих самих марципан.

Отже, поїздка вдалася і дякуючи Богові дав нам усім можливість та чудову сонячну погоду під час поїздки.

Дякуємо Катерині Присяжнюк та чудовим водіям, які зі легкістю вели автобус. Успіхів Вам та процвітання!

Також хочу висловити щиру подяку за оперативність та оформлення документів на вищезгаданий тур Вікторії Осанюк туристичної компанії "А я на морі". Також хочу побажати Вам успіхів та ще раз успіхів!

Один недолік - іноді під час поїздки Европою бракувало чіткої та точної інформації, наприклад під час обміну валют скільки комісії знімають та ін. Іноді незначні дрібниці забирали час на зясування. Хоча ця коротка поїздка - варта. Дякую за увагу! Гарної мандрівки!

Номінації відгука

10
Реклама
Відгуки про інші тури