Загальний рейтинг:
Аккорд-тур Львів – відпустка, відпочинок, подорожі
Відгук туриста Аккорд тур Maestro77 (Львів) на тур
ще
2
фото
Поїздка: 16 квітня 2014
Відгук:
ТОП рейтинги сезону - Весна 2014
Голосов 0 «
Всі лідери  |  Придбати звіт

Відгук на тур Празькі вихідні Прага, Дрезден, Карлові Вари

Поїздка в Прагу відбулася експромтом. Мріяли давно вирватись в Європу. В подорожі найгірше це ніч в автобусному кріслі. В порівнянні з яким все решта було супер. Головне щоб була гарна погода. Так і сталось. Перед подорожжю моя дружина Мартуся замовила вдалу дорогу, швидкий прохід кордону і гарну погоду.

Це основні параметри для подорожі. А що стосується екскурсій та іншого, як говорить персонаж фільму - "живим все хорошо". Поради бажаючим вдихнути повітря Європи: Перед поїздкою підкріпитися в терміналі "А"-скромно і зі смаком. Можна купити подушки під голову (у все по 1грн-за12грн/шт, надувні), в терміналі з синтепоном по 40-50грн. там жесимпатичне одіяльце на ніч (88грн), можна і без нього.

Санітарна зона (сходити в туалет) гарно організована протягом усієї подорожі і все це безкоштовно! Перекусити з собою можна не брати, те ж усе продумано де, що і за скільки.

З точки зору проведення екскурсій: мінімум часу на гіда і максимум на своє, що кого цікавить. Поскільки усі дати, події, імена і так забудуться. Особисто в Празі в перший день нас з дружиною цікавив відпочинок після недоспаної ночі. Але спокою не було, і ми відправились у подорож на кораблику по Влтаві. Готуйте фото і відео бо є що знімати. Бажано з верхньої палуби, бо на першій ви будете їсти і дегустувати лікувальну "Бейхеровку".

Усе місто як на долоні. Тільки встигай фотографувати. Підйоми (на 4 метра вгору/вниз) та спуски каналами, проїзд під мостами і т. д.

На наступний день спланували театр - опера "Набуко". Пішов дощ. Ні фото, а ні відпочинку на природі. В пошуках потрібного театру по дорозі прогулялись по магазинах. Ціни дорожчі за українські в середньому на приблизно 100%. Театр ледве знайшли, але квитки передумали купляти знову ж із-за вартості. Більш-менш добре місце (не за стовпом) коштує 400-600крон (1є=26,5крони).

Ніч пройшла за Карловим мостом. Це щось... Основний натовп туристів був в центрі. А саме цікаве було там: вузькі безлюдні напівосвітлені вулички з пабами в яких сидять люди-туристи за келихом пива і звучить жива джазова композиція. А по дорозі до костелу св. Віта, в пабі звучало щось із кельтських наспівів і тишина... Це було дуже романтично.

При такому освітленні потрібно мати гарну оптику. Тоді не пошкодуєте. В готель "Арістон****" повернулися своїм

ходом (20хв ходу) о 12 год ночі (пройтися одне задоволення, бо прямого міського транспорту не було 30хв - їзди 1євро), достатньо карти Праги. яку вам подарують. 2дня часу на Прагу мало!?

Від Дрездена відмовились бо там часу на місто майже не має. За те поїхали в Карлові Вари. А подорозі заїхали на пивзавод (швидко закуповуйте пиво та ін. поки не приїхали інші автобуси!!!!)

Якщо часу відведеного на санзону до пивзаводу вистачало то після (ми не перші) рівно за півгодини їзди від пивоварні перша несанкціонована зупинка за вимогою!!! "трудящихся", зупинитися ж немає де?, краще б вони там зробили туалети!!!. Карлові Вари об'їзджали по спіральному спуску (в'їзд зліва). Все місто видно дуже добре. Зправа - нічого не видно. Туалет хлопцям за коліями в розвалинах навпроти зупинки автобуса (100м, бо на вокзалі 10крон).

Сувеніри про Прагу і К. Вари суттєво дешевші у К. Варах. Дуже шкода що часу на місто 2 години - це ніщо. хоч залишайся. Кордон назад, можна сказати пролетіли. Мзду наші не беруть, визи що можеш. Не жартуйте з прикордонниками, жартів не розуміють!

Враження від самої Праги - "величність" людської праці.. Спокій і умиротворення Європи. Дай бог і у нас так буде.

Номінації відгука

8

Інші відгуки Maestro77

Реклама
Відгуки про інші тури