Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
13
фото
Поездка: 09 сентября 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Прикольная неделька!!!

Мої вітання усім!

Нещодавно повернулися з туру «Прикольная неделька», рейс № 868, виїзд 09.09.2014, керівник групи – Тарас Кендзьор, автобус та водії – одеські, туристів на борту було аж 42.

Однозначно, це дуже непоганий тур за помірну ціну, у якому є можливість побачити курорти Болгарії, столицю Румунії – Бухарест, її горні райони, чудові замки Пелеш і Бран, а також факультативно Стамбул (ми не їздили). Окрім того, постійна екскурсія з вікон автобусу, пейзажі Одеської області, перетини кордонів, села і міста Болгарії та Румунії.

Автобус був «Неоплан», гарний, чистий, комфортний, кондиціонер працював, водії уважні, дуже дякую їм за спокійну та безпечну подорож. Навіть коли на зворотному шляху виникла невеличка проблемка з двигуном, вони самі вирішили її досить швидко. Тут не можу не сказати про те, що ми з чоловіком подорожуємо з «Акордом» вже всьоме, де ми тільки не їздили цими автобусами, і завжди все класно, водії майстри своєї справи. Ніколи ніяких неприємних відчуттів не було, хоча їхали і в сніги, і в скользоту, а маневри цих махин на вузеньких вуличках гірської Греції або Італії – це було щось! Однак, це відступлення, а далі про цей тур. Дуже мені сподобалося, що тур починається з Одеси, т. к. є можливість знов і знов поглинати у цю неповторну атмосферу улюбленого міста, пройтися Приморським бульваром, знайомими вулицями. Тому ми приїхали заздалегідь, а після туру ще залишились на декілька днів.

У програмі туру було заплановано багато екскурсій, деякі не відбулися. Про це знаю мало, т. к. ми самі відвідували ті місця, що запланували раніше, роздрукували собі потрібні матеріали, узнали розклад руху транспорту і їздили з чоловіком самі. У Болгарії ви майже вдома, все знайоме і доступне, орієнтуватися в містах дуже просто. Міський та міжміський транспорт ходить часто, квітки купуються в салоні. В магазинах та деяких кафе розплачувалися карткою, але леви треба мати на всяк випадок. Також у Бургасі можна було придбати румунські леї. Отель Аква у Бургасі непоганий, розташований вдало – до центра недалеко, мінут 30 пішки, та до приморського парку також. Пляж хороший, чистий, піщаний. Хоча мені більш подобається галька, скали і щоб відразу глибоко, а тут ідеш–ідеш і все по коліно. Відпочиваючих було небагато, на пляжі є різні кафе, прокат велосипедів, тощо. Дуже сподобалось гуляти приморським парком, він гарний, зелений, доглянутий, тягнеться вдовж майже всього узбережжя. Встигли все – і в морі поплавати, і спробувати болгарську кухню, вино та ракію, придбати косметику на основі трояндової олії, оглянути Бургас, Помор’є, Несебр та Созополь. Далі нас чекав Слинчев бряг, де був час для купання в морі та переїзд до Бухаресту, поселення у готель ЕСТ, зранку екскурсія містом та до Парламенту. Бухарест дуже вразив своєю величчю, архітектурою - не таким зовсім я його собі уявляла. Нагадує Афіни, містами схожий на Вену, на Київ…цілком європейська столиця. Потім ми поїхали до Трансільванії, яка виявилася нічім не гірше за австрійські Альпи. Взагалі, Румунія дуже приємно вразила нас. А яка чудова природа у горах! Замок Пелеш – його просто потрібно бачити, щоб відчути неповторну ауру гармонії та краси, словами це не передати. Внутрішнє убранство розкішне, продумане до дрібничок. Дуже раджу побувати там! Бран також є цікавим туристичним об’єктом, це справді замок для лицаря, дуже таємничій. Скрипучі підлоги, таємні сходи, маленькі віконця…Нижче від замку знаходяться багато магазинчиків та кафе, де можна придбати сувеніри, місцеві сири, щось поїсти. В Румунії з нами був гід Марін, приємний, досвідчений та дуже люблячій свою країну. Цікаво розповідав, відповідав на всі питання, показав нам сучасну Румунію, що приєдналася до Євросоюзу та зробив екскурс до її минулого, від дуже старого до епохи Чаушеску. Молодець.

Не можу не сказати пару добрих слів про нашого чудового керівника групи Тараса. Молодий, веселий, швидкий, дуже доброзичливий і уважний, а саме головне – позитивний, такій собі сонячний промінчик. Швидко робив розселення у готелях, не забував про санітарні зупинки та про «поїсти-попити», розважав нас фільмами та музикою. Тарасику, якщо прочитаєш, дуже за все дякуємо, маємо надію ще кудись поїхати разом. Дякуємо «Акорду» за гарно проведену відпустку, до наступної зустрічі. З повагою, ваші Zапоріжані.

Другие отзывы Алена

Календарь 15.03.2013 - отзыв на тур Шагами времен и Казановы
Голосов 1
Реклама
Отзывы о других турах