Аккорд-тур
Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 Компанія «Аккорд-Тур» входить до числа лідерів туристичного бізнесу у своєму сегменті і не збирається зупинятися на досягнутому. Тому, для реалізації наших цілей ми створюємо і постійно удосконалюємо ефективну команду, здатну реалізовувати поставлені завдання. Для нас наша згуртована команда однодумців - головний актив і першорядна цінність. Якщо ви відчуваєте в собі сили працювати у молодому і високопрофесійному колективі, якщо у вас є здібності та особисті якості до кар'єрного росту, якщо ви бажаєте себе реалізувати в швидкозростаючою компанії та за сумлінну і цікаву працю отримувати гідну зарплату - тоді приєднуйтесь до команди співробітників «Аккорд -Тур».

Серед наших обов'язкових вимог до кандидата: чесність, порядність, загальна культура поведінки, самовіддача і відповідальність; серед потенційно бажаних якостей і навичок - наявність креативності, комунікабельності, здорової амбітності, ініціативності, працьовитості, пунктуальності та оперативності, знання мов, досвід роботи в турбізнесі або продажах, відсутність шкідливих звичок або бажання їх позбутися.

Ми, зі свого боку, допомагаємо нашим співробітникам реалізуватися в даній сфері і розвивати свій потенціал. Серед плюсів працевлаштування в компанії «Аккорд-Тур» - стабільна робота, можливість професійного та кар'єрного росту, отримання унікального досвіду в турбізнесі, мовна практика, наявність освітніх та тренінгових програм, соцпакета, різних матеріальних і нематеріальних мотивацій. «Аккорд-Тур» дотримується політики надання новачкам рівних можливостей для старту, а також стежить за дотриманням толерантності і не допускає жодних проявів дискримінації.

Для того, щоб і кандидат, і ми були повністю і обопільно впевнені в правильності вибору (ви - місця роботи, ми - майбутнього співробітника), претендент повинен дотримуватися наступної процедури:
а) відправити листом або електронною поштою (work@akkord-tour.com.ua) своє резюме із зазначенням контактного телефону;
б) дочекатися виклику на попередню співбесіду;
в) успішно пройшовши співбесіду - дочекатися виклику для проходження короткого навчального курсу і практики.

Лише по закінченні третього етапу взаємного знайомства кандидат і компанія приходять до обопільного рішення продовжувати чи ні подальшу співпрацю.

Сподіваємося, що і ви приєднаєтесь до нашого дружнього колективу. Завдяки нашим стандартам і бізнес-філософії ми підготували цілу когорту висококласних фахівців турбізнесу, яких заслужено вважаємо «золотим фондом» нашої компанії. Але ми продовжуємо шукати і залучати в нашу команду перспективних і висококваліфікованих співробітників, а також створювати для них максимально сприятливі умови праці і подальшої самореалізації.

Ми на сайтах пошуку роботиТуристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: