UKR RUS
Підбір туру
... в країни Європи
в країни відпочинку!

1354
тур(ів)
Пропозиції
Тури з інших міст
...з інших міст
України та Європи!

360
тур(ів)
Країни
...обираємо країну
та їдемо відпочивати

48
країн світу
Де купити тур
... та спокійно
їхати у відпустку!

більше 6000 агентств
Курс валют на 17.07.24
1€ = 45.26 грн.
1$ = 41.46 грн.
1€ = 1.15 $
показувати ціни на сайті в:
Контроль замовлення
... краще все
перевірити
вчасно!
Шукаю тебе :)
... попутника, і пошук
мій буде вдалим!

+1/7036
попутників
Пошук
розширений пошук
Туристичні новини
Підписка на розсилку
 

Шановні туристи, навіть у самому ідеально спланованому турі з кожним з нас може трапитися невелика похибка. Навіть найбільш зібраний і дисциплінований турист іноді розслабляється і на мить губить пильність. І це не дивно: навколо запаморочливі пейзажі, симпатичні люди, прекрасне вино і вічна нехватка вільного часу. Як результат – втрата власних речей, забутих десь в поспіху. Але не варто сильно засмучуватися та перейматися, нічого страшного поки ще не відбулося і шанс відшукати ваші речі досить реалістичний. Треба тільки чітко слідувати нашим інструкціям.

Отже, у зв’язку з почастішанням випадків загублення власних речей і великими витратами, що пов’язані з їх поверненням, з 2012 року вводяться наступні правила пошуку забутих вами речей:


1) Пошук загублених речей починається тільки з письмової згоди туриста або його агента на відшкодування витрат, пов’язаних з цією процедурою (у тому числі телефонних переговорів, пересилання речей в офіс компанії або далі за адресою туриста, а також непередбачуваних витрат, наприклад, матеріальної подяки тому, хто знайшов)

2) Заявки на пошук загублених речей приймаються не пізніше тижня після повернення з туру.

3) Для початку пошуку турист має скласти письмову заяву, у якій, по можливості, докладно вказати:
     а) точну дату і місце, де були загублені речі (наприклад, місто, готель, автобус і т.д.);
     б) точний опис загубленої речі (розмір, колів, марку і інші особливості);
     в) якщо річ була куплена в турі, бажано прикріпити до заяви збережений чек.

4) Якщо за якихось причин турист відмовляється оплачувати витрати на пошук загублених речей або не може надати точні данні про місце, де була загублена річ – заявка на цей вид послуг не приймається.

5) Оплата витрат на пошук загублених речей відбувається тільки у випадку, якщо річ знайдена.

6) При необхідності ми можемо надати інформаційну підтримку для самостійного пошуку (інформацію про готель, телефони, адреси і т.д.)

Хочемо звернути увагу наших шановних туристів на те, що дана послуга є платною - вартість визначається фактичними витратами. 

Не дивлячись на всі зусилля, які неодмінно будуть докладені до пошуку загублених речей, ніяких гарантій ніхто, нажаль, дати не може. І побажання наостанок: будьте пильними і уважно слідкуйте в турі за збереженням свої речей. Адже не загубити їх набагато легше, ніж потім відшукати.
Туристична компанія Аккорд Тур ® 2008-2024 +380736303638