UKR RUS
Підбір туру
... в країни Європи
в країни відпочинку!

1240
тур(ів)
Пропозиції
Тури з інших міст
...з інших міст
України та Європи!

360
тур(ів)
Країни
...обираємо країну
та їдемо відпочивати

48
країн світу
Де купити тур
... та спокійно
їхати у відпустку!

більше 6000 агентств
Курс валют на 09.06.23
1€ = 40.46 грн.
1$ = 39.46 грн.
1€ = 1.14 $
показувати ціни на сайті в:
Контроль замовлення
... краще все
перевірити
вчасно!
Шукаю тебе :)
... попутника, і пошук
мій буде вдалим!

6953
попутників
Пошук
розширений пошук
Туристичні новини
Підписка на розсилку
 

Тури для шкільних і студентських груп
Ми із задоволенням працюємо зі школярами, їх батьками, вчителями та студентами вже більше 13 років. Ми знаємо, що цікаво дітям в автобусних турах, як важливо показати все най-най і створити правильну атмосферу відпочинку в дитячій групі. Вікторини та конкурси, екскурсії іноземною мовою, подарунки і гарний настрій. Ми знаємо, що показати дітям, де погодувати смачно і як зробити так, щоб дитина після канікул знайшла нових друзів, закріпла знання іноземної мови та була щасливою! Спеціально для маленьких і доросліше мандрівників створені дитячі версії турів.

Бонуси при бронюванні організованих шкільних і студентських груп
Ми цінуємо працю організаторів груп, які збирають групу і супроводжують її під час поїздки, тому розробили спеціальні умови для Вчителів (Організаторів).
Організатор (учитель) - супроводжуючий групу, представник, який прийняв на себе зобов'язання по супроводу шкільної (студентської) туристичної групи. Організація шкільної групи в турі накладає на Організатора ряд зобов'язань по роботі і контролю над дітьми протягом туру. Всі умови вказані в «Договорі на супровід шкільної туристичної групи». Договір підписується при оформленні туру в туристичному агентстві, яке виступає Замовником, в двох примірниках. Один примірник підписаного договору передається в офіс нашої компанії разом з пакетом документів.


Органітор отримує такі привілеї:
Безкоштовна Путівка
Для Організатора (вчителі) надається путівка на тур, в який їде його група.
Безкоштовні екскурсії
Для Організатора (вчителі) екскурсії надаються безкоштовно (за винятком вхідних квитків, і квитків в Парки розваг). Якщо екскурсію придбають всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі. Організацією екскурсій займається виключно Керівник групи від Туроператора.
Безкоштовне Харчування
Для Організатора (вчителі) надається безкоштовне харчування за умови придбання даної послуги всіма учасниками організованої групи.
Безкоштовне місце в каютах
Для організатора буде надано безкоштовне місце в 4-місній каюті без вікна в турах, де є нічліг на поромі в каютах.
Премія
Виплачується Організатору (вчителю) (група від 6 дітей до 18 років) в завершенні туру Гідом, з розрахунку
Тур в Європу від 1 до 5 днів включно = 6 євро за одну дитину до 18 років.
Тур в Європу від 6 днів і далі = 10 євро за одну дитину до 18 років.
Компанія Туроператор залишає за собою право не виплачувати премію в разі несумлінного виконання обов'язків Супроводжуючим Групи або порушень умов договору.


Організатор (учитель) оплачує:
Консульський збір, візовий центр (при відсутності біометричного паспорта).
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
Особисті витрати


При бронюванні організованих груп - обов'язковим є замовлення 3-х факультативних програм, наданих на розсуд Оператора. (знижка 10% на обов'язкові факультативні програми не розповсюджується).

Поняття Гарантійний Депозит є Обов'язковим при замовленні даних програм.
При подорожі шкільних і студентських груп бувають ситуації, коли відбувається псування майна готелів та автобусів. На початку туру Організатор (учитель) збирає гарантійний депозит в розмірі 15 євро з кожного туриста до 18 років, включно, з організованих груп. Організатор (учитель) віддає депозит Гідові, у якого, депозит зберігається до завершення туру і є фінансовою гарантією на випадок заподіяння шкоди готелю або транспортному засобу. Якщо сума збитку буде перевищувати суму зібраного з організованої групи гарантійного депозиту, дана ситуація обговорюється і вирішується між Компанією Туроператором і Замовником.
Після закінчення туру, якщо збиток майну не було завдано, гарантійний депозит повертається туристам.
«Дод.Харчування Напівпансіон».
Додаткове харчування в турі - обіди або вечері, зазначені в програмі *. Організовується Керівником групи. Можливість замовити «Доп.Харчування - Напівпансіон» надається при бронювання та оплати туру. Вартість харчування для групи вказана в розділі «Вартість не включає».

І найголовніше!
Кожна група - для нас особлива!
Компанія Аккорд-тур готова надати тур з розділу "Канікули", "Тури для школярів" на будь-які зручні для Вас дати! Вартість буде прорахована індивідуально для Вашої групи. Під запит ми надамо для Вас зручні дати і вигідні умови. Також для груп під запит можна організувати виїзд зі зручного для Вас міста з урахуванням усіх побажань.
Всі необхідні консультації можна отримати в нашому офісі за телефоном 0 800 60 11 38 (дзвінки в межах України безкоштовні)
Або у наших партнерів - турагенств у Вашому місті.
Звертаємо Вашу увагу, шановні гості сайту, що специфіка нашої роботи така, що ми консультуємо організація турів і обслуговуємо туристів на маршруті, а замовити і оплатити цікавить Вас тур, можна в одному з туристичних агентств Вашого міста, яке співпрацює з нами.

Туристична компанія Аккорд Тур ® 2008-2023 +380736303638