Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Світ існує – поки ти рухаєшся...

Зимовий вікенд!!!

Днів: 5
Одеса – Ізмаїл – Бухарест (1 ніч) – Банско (2 ночі) – Рупите – Мельник – Пловдив – Русе (1 ніч) – Ізмаїл – Одеса
Болгарія
Румунія

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!! У ВАРТОСТІ ТУРУ – ЕКСКУРСІЯ ПО БУХАРЕСТУ И ПЛОВДІВУ !!!

Можливо відвідати:
Палац Парламенту в Бухаресті, Рупите, Мельник і Рильський Монастир в Болгарії !!!

День 1.

Одеса - Ізмаїл - Бухарест

 Виїзд з Одеси. Можлива посадка в Ізмаїлі (+4 год. з моменту відправки у тур).
Перетин кордону. Переїзд в Бухарест. Поселення в готель. Ночівля.

День 2.

Бухарест - Банско

 Сніданок. Виселення з готелю. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого, неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Навпроти цього місця знаходиться і Палац першого румунського короля Карла І, в якому розташований Музей мистецтв. Вільний час.
Для всіх бажаючих – відвідування Палацу Парламенту (18€/16€+вх. квиток). Веленське творіння колишнього румунського диктатора Ніколає Чаушеску внесено в Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля в світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать понад 3 тонн, або 5-ти тонна люстра. Переїзд в Банско. Поселення в готелі. Вільний час.
Банско не схожий на традиційні гірськолижні курорти, що складаються лише з готелів і підйомників - це чарівне, затишне містечко зі своєю історією, традиціями, безліччю пам'яток і архітектурних пам'ятників. Місто можна назвати "музеєм під відкритим небом" - настільки добре в ньому збереглася забудова XVII-XIX століть. Цікаві церкви, археологічні розкопки, залишки древніх фортець, музеї і художні галереї - усе це приємно урізноманітнить активний відпочинок. А безліч болгарських ресторанчиків в національному стилі - механ - заслуговують на особливу увагу.
Увечері усіх запрошує «Болгарська Механа» (38€/30€). Знайомство з гостинністю болгар обов'язково потрібно розпочати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди несуть в собі спогади про магічний світ казок і легенд, оповідають про працелюбство, здоров'я, почуття прекрасного і про прагнення творити добро ... Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Бухарест - Банско День 2 - Бухарест - Банско День 2 - Бухарест - Банско День 2 - Бухарест - Банско
День 3.

Банско - Мелнік - Рупіте

 Сніданок. Відпочинок на гірськолижному курорті Банско. Катання на лижах, санчатах і сноуборді.
У вільний час пропонуємо відвідати екскурсію:
Рупіте і Мельник (38€/30€). Рупите - містечко, розташоване біля кратера вулкана, з мальовничою природою, прекрасними термальними джерелами з температурою води 75 ° С. Місцевість по-справжньому гарна і насичена унікальною енергією. Славу цьому містечку принесла ясновидиця і цілителька Ванга. Рупите і термальні джерела нерозривно пов'язані з життям і діяльністю Ванги, тут знаходиться її будинок, в якому вона приймала своїх гостей, церква, побудована за ініціативою ясновидиці. Чудеса, що відбуваються в цьому краю, продовжують траплятися і після смерті віщунки, енергія Ванги відчувається і сьогодні... Невеликий переїзд - і нас зустрічає найменше місто Болгарії Мельник, яке відоме своїми старовинними будиночками, розкішною архітектурою, легендарною історією, неймовірною природою, химерними скельними утвореннями і густим, ароматним вином. Сам Уїнстон Черчіль замовляв собі кожен рік по 500 літрів цього мельницького вина. Разом з досвідченим винарем у нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, пізнати таємниці бродіння, вдихнути аромат вина, що дозріває в дубових бочках. Нас чекає дегустація, на якій ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення ... З кожним ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями... Повернення в Банско. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 3 - Банско - Мелнік - Рупіте День 3 - Банско - Мелнік - Рупіте День 3 - Банско - Мелнік - Рупіте День 3 - Банско - Мелнік - Рупіте
День 4.

Банско - Пловдив - Русе

 Сніданок. Вранці для всіх бажаючих відкриє свої двері Рильський Монастир (21€/13€). На правому березі річки Рілска знаходиться найвидатніший пам'ятник болгарської культури і архітектури епохи Національного Відродження - Рильський монастир, відомий також під ім'ям Святої Рильської обителі. Зовні Рильський монастир найбільше схожий на неприступну фортецю. Однак за високими, міцними стінами можна побачити чудовий архітектурний ансамбль, який вразить численними колонадами, красою невагомих сходів і балконів. У самому центрі двору розташована велична кам'яна Хрельова вежа, побудована в 1335 році. На самому верху башти знаходиться каплиця Преображення Господнього, прикрашена настінними розписами, яким понад 700 років. Повернення в Банско. Виселення і готелю.
Переїзд в Пловдів. Сьогодні нас чекає екскурсію по магічно прекрасному місту Пловдів. Місто унікальне у всі пори року, взимку надзвичайно білий, навесні вкрите зеленню, влітку квітами, восени з гронами винограду на м'яких стеблах. За дивовижну мальовничість історичного центру, Пловдив ще називають містом художників... Вільний час. Перееїзд в Русе. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 4 - Банско - Пловдив - Русе  

День 4 - Банско - Пловдив - Русе  

 

День 4 - Банско - Пловдив - Русе День 4 - Банско - Пловдив - Русе День 4 - Банско - Пловдив - Русе День 4 - Банско - Пловдив - Русе
День 5.

Русе - Ізмаїл - Одеса

 Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл - 22.00, Одесу - 01:50.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• У випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків.
• Страховка (групова);
• Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• Екскурсії, зазначені в програмі.

Додатково оплачується:
• Проїзд в громадському транспорті;
• Рекомендовані програми;
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Для громадян України:
консульський збір Болгарії - 35 € (окрім категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року ... згідно договору про спрощення візового режиму).

ВАЖЛИВО:
• При замовленні програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточнювати;
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається;
• Знижка для дітей (дивимося таблицю з цінами) діє за умови, що два спальних місця оплачуються за тарифом для дорослих, а дитина до 12 років розміщується на додатковому ліжку;
• Вартість туру в таблиці з цінами вказана на одну людину;
За одномісне розміщення передбачена доплата: 38 € (з людини / по туру);
• Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються!
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко додаткове ліжко або диван;
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
Місця посадки і висадки туристів по маршруту:
Одеса - головний ж / д вокзал (пл. Привокзальна, 2);
Ізмаїл - супермаркет «Таврія В» (пр. Суворова, 181);
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: