Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
10
фото
Поездка: 16 октября 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Прикольными городами: Дрезден+Прага+Краков!!!

Доброго дня! Нещодавно повернулась з туру "Прикольними городами" і навіть не можу передати ті емоції, що в мене виникли під час неї. Дуже цікавий та чудовий тур, їдьте, не пожалкуєте!

Тур розпочався з величного Львову, потім нас захопив старовинний Краків та заключною подорожжю була Прага. Всі екскурсоводи були на вищому рівні, так і хотілось їх слухати й слухати. Особливо хочеться відмітити екскурсовода по Кракові - Станіслава, який харизматично та цікаво розповідав про красоти міста. Під час туру були замовленні додаткові екскурсії в Кракові - це Велічка та Акрополь. Дуже вражена красою цих місць. А в Празі була здійснена додаткова екскрсія по нічному місту на кораблику, яка тривала 2 години. Нічна Прага це щось неперевершене...

З приводу готелів, в яких нам довелось побувати можу сказати, що приємно вражена... все чисто, комфортно та підібрано досить влучно. Сніданки, які враховувались в поїздку були чудовими. Великий асортимент та вибір на будь який смак, не міг не радувати.

Хотілося б висловити велику вдячність організаторам цього вікенду "Аккорд - туру", а також нашому неперевершеному керівнику групи Тетяні Лемесі. Подорожуючи мені потраплялось зустріти багатьох людей, які супроводжували групу, але таких як Таня, я ще не зустрічала. Їй вдалось так організувати групу, що ми дійсно стали дружньою сім`єю на цих 4 дні. За допомогою неї наша поїздка перетворилась на незабутню подорож.

Дякую за чудовий уікенд!!!

Номинации отзыва

2
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах