Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур olya_met (Черновцы) на тур
Поездка: 09 сентября 2008
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Ноябрь 2010
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Добрые сны старинного города

Доброго дня!

Я не їздила саме з екскурсією по програмі "Золота підкова". Просто захотілось розповісти про власну подорож, бо відгуки чомусь не дуже позитивні саме про цю екскурсію.

В замки в Олеську і в Підгірцях їздила самостійно і отримала неймовірне задоволення. В Олеську була можливість подивитись на інтер`єр кімнат замку в різні часи, помилуватись гарним парком. А в Підгірццях просто полазити навколо замку, бо на той час йшла реставрація. Але замки мені дуже сподобались, і я дуже сподіваюсь, що реставрують замок, не позбавляючи його первинної краси. Бо в нас дуже багато чудових фортець і замків просто зруйновані чи занедбані. До речі, в Підгірцях також навпроти замку є дуже гарний костел. В Золочіський замок на жаль потрапити не змогли, бо приїхали запізно. Тому раджу всім відвідати ці місця.

Львів, звичайно, просто незрівнянне місто, в яке я неодноразово приїжджала і в яке сподіваюсь приїду ще не раз. Тому всім, хто думає про відвідини Львова раджу не сумніватись і їхати! Гарних подороже і приємних вражень:)

Другие отзывы olya_met

Реклама
Отзывы о других турах