Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 11 ноября 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур А я в Париже! + Диснейленд!

Привіт! Їздили в тур в кінці осені, а потрапили наче у весну! В усіх країнах, де перебували, було дуже тепло! В першу чергу, велике дякуємо чудовому керівнику групи ЮЛІАНІ ПОПОВИЧ! Вона з легкістю знаходила з усіма спільну мову і протягом всього туру не втратила свого позитиву, заряду бадьорості і організованості! Юліана весело і невимушено організовувала супровід туристів протягом усього нашого туру, за що ми їй дуже вдячні!

Подорожуючи в цьому чудовому турі можна було побачити не лише великі, красиві міста, насичені і збагачені віковою історією, а й познайомитись з вікна автобусу з природою, селами і містечками країн, територією котрих ми проїзжали!

Автобус був достатньо комфортний, але сидіння були досить не зручні. Тому, варто прихопити з собою якусь м'яку сидушку, бо тривалі переїзди, в тому числі й нічні, в поєднанні із незручними сидіннями здадуться досить важкими! Але окрему вдячність висловлюємо водіям, які протягом усього туру не втрачали пильності та уважності за кермом, а в усі пункти призначень ми доставались без затримок! Автобус рейсу №336 був повністю заповнений.

Були гарні готелі, в котрих залишались на ночівлю. Особливо дуже сподобався Appartcity у Парижі, номер у котрому був дуже комфортний, чистий, охайний та оснащений усім необхідним! Сніданки у готелях були дуже ситні та поживні!

Дуже сподобались екскурсоводи! Олена Єлінова провела незабутню екскурсію у Відні, а Іван Іванович з його відмінним почуттям гумору та Ліліт зі своїм паризьким шармом провели неперевершені екскурсії та познайомили з Монмартром та Лувром у Парижі!

Після подорожі залишилось море позитивних і приємних вражень, емоцій і спогадів, за що велике вам дякуємо!

Номинации отзыва

1
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах