Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 15 ноября 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Италия – страна вдохновения! Милан, Флоренция, Рим и Венеция!

всім привіт) нещодавно повернулась з туру! вражень море! назва туру дійсно відповідає дійсності, Будапешт, Відень, і все решта, як на мене. не так вражає, як Італія! країна чудова!

щодо самого туру, то все пройшло класно, готелі відносно хороші, сніданки смачні, насичені, на різний смак і вподобання щодо їжі!

щодо якихось рекомендацій що взяти, то лише парасольку або дощовик, та й все, нічого особливого не потрібно брати!

але найголовніше що я хочу написати це про нашу Наташу Стареньку, дівчинка. котра була нашим керівником групи!

все було якнайкраще організовано, сама програма туру насичена, багато екскурсій, Наташа під час поїздки розповідала цікаву інформацію щодо міст в яких ми будемо, про культуру, про їжу, про сувеніри, куди піти і що варто побачити! коли ми були у будь-якому місті роздавала карти, на яких могла самостійно показати маршут, знала про транспорт, як доїхати, куди йти, де що купити щоб не було дорого! вміла організувати групу.

в нас чесно було по-різному, були не приємні ситуації, деякі пасажири звинувачували в тому що вона не компетентна, не організована. хочу вас запевнити що це лише їх особиста думка, людям не сподобалось що падав дощ що вони змокли, і в цьому вона була винна! це дійсно звучит смішно, але воно так є. як на мене люди не поїхали відпочивати, а конфліктувати. хоча на це не було причин!!!

думаю не перший раз користуюсь послугами Вашої компанії, тому і надалі хотілось би подорожувати під керівництвом цієї кваліфікованої людини!

не можу оминути уваги Наталі стажерів Віка та Юля, щирі дівчата. які дійсно хочуть працювати в цій сфері! розповідали цікаві фіакти, у всьому прислухались до Наталі і допомагали нам!

все сподобалось. і хто налаштований на позитивний відпочинок, він його і отримає на 100%

Номинации отзыва

3
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
26 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах