Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур 58 (Новояворовское) на тур
Поездка: 24 октября 2010
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Ноябрь 2010
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Его Величество - Прага и Париж! (детский тур)

Тур - Його величність - Париж, як на мою думку, самий вдалий тур. Рекомендую всім його. Ми з дітьми (11 - класниками) залишилися дуже задоволенію Тур дуже добре продуманий. Нам дуже повезло з гідами - керівниками групи - ОЛЯ та Таня - вони просто молодці. Не дивлячись на те, що група була досить таки велика - до 60 чоловік, в нас жодного "проколу" за всю поїздку не було. Група складалася з дітей та дорослих і все було так розписано в турі, що всі залишилися задоволені. В Празі, РОтенбурзі, Нюрберзі нашу велику групу поділили на дві менші для ознайомчої екскурсїї по містах. З екскурсоводами на місцях нам також повезло. Тільки трошко прпокол був в Парижі, коли на пішій екскурсії до НОтр даму була всього 1 екскурсовод І трохи простуджена - було погано чути (але це життя і дрібниці). Тур чим хороший, що без нічних переїздів, не вимучуєшся в автобусі. тільки один нічний переїзд додому. Керівники Оля та Таня досить цікаво розповідали під час поїзки про кожну країну, через яку ми проїжджали. З водіями нам також повезло _ дуже хороші та привітні. До Автобуса в нас також ніяких зауважень немає - двоярусний, ніяких поломок в дорозі не було. Готелі - це окрема розмова - просто чудово!!! не думали, що за таку ціну ми будемо проживати в таких хороших готелях. Я не перший раз за кордоном і знаю, які є готелі, а в цьому турі готелі були досить хороші як транзитні так і в Празі, І в Парижі, а про Нюренбург взагалі окрема розмова - готель прекрасний.

В загальному тур прекрасний - вражень море, навіть для мене. Я, наприклад, вперше була в Ротердамі, Німеччина - вражень від цього містечка море. Для дітей, які вперше побачили і Прагу, І Нюренбург, І Ротердам, І Париж, І відвідали Діснейленд вражень взагалі цілий океан. І Хоча наша група вийшла мішана - ми зі Ль вова, а більшість в автобусі з Херсона - це не завадило подружитися і цікаво провести час. Тур так було організовано, що всі для себе знайшли в турі все, що хотіли, три дні в Парижі.

Перший день

Приїхали до Парижу в 15 годині. Оглядова автобусно-піша екскурсія по Парижу. Відвідали Нотр дам де Пари, проїхалися вулицями Парижу з гідом. Даля хто хотів пішов на екскурсію до Лувру, хто хотів поїхав на кораблику по Сені, хто хотів піднявся на Єйфелеву вежу. Автобус приїхав в назначений час і всіх забрав _ ніяких збоїв і затримок. Поселилися в готель. Готель в Парижі, але не в центрі. Готель хороший. Номери пристойні. Другий день: поснідали в готелі - досить для Парижу пристойно і діти поїхали з 8 ранку на цілий день в Діснейленд, а я ще двома батьками викликали на рецепції таксі і за 45 евро на трьох поїхали до Парижу, Цілий день присвятила себе пішій прогулянці по Парижу. Від Ейфелової вежі через Сену, Площу Согласия, Лувр, Опера, Монмарт і назад мимо Мулен Руж. Купила на Монмарті картини про Париж, відвідала найбільший торговий пасаж. і вже в 20 годині була коло Ейфелової вежі, де чекав автобус, який привіз наших дітей з Діснейленду. Основна група піднімалася на Ейфелеву Вежу, хто пішки, хто ліфтом, пішки - діти 3 евро - на другий ярус дорослі - 4,5евро, ліфтом на третій дорожче. Знову автобус завіз всіх до готелю десь після 10 вечора. Можна було попити чай в готелі в номері був чайник + якісь бонусні печеня, чай, цукор.

Третій день: поснідали в готелі (ковбаска, шинка, круасани, кава, чай,...) як для Парижу то пристойно, хлопці мої 17 - річні наїдалися. Погрузили речі в автобус. Вся група поїхала до Вевсалю, а я зі своїми вже на маршрутному автобусі за 1,7 евро поїхало до метро, а там за 1,5 евро в метро поїхали до тріумфальної арки і пішки пройшлися по Елисейських полях, зробили шопінг по магазинах, були скидки, дійшли до площі Согласія, парк, далі Лувр, Пройшлися до Опери, купили коло Лувру сувеніри. В 14 годині коло Лувру вже чекав автобус і всі оперативно зібралися в автобусі і виїхали з Парижу до Нюренбургу.

Дуже дагато вражень від Парижу!!!

В Нюренбургу готель нас чекав прекрасний!!!!

Враження від туру тільки позитивні!!

КЕрівники групи ОЛЯ ТА ТАНЯ _ молодці!!!

Поселення в готелі було без збоїв, без затримок.

Ми всі залишилися задоволені туром!!!

АККОРД!!! ТАК ТРИМАТИ І ДАЛІ!!!!

ОКРЕМА ПОДЯКА КЕРІВКИКАМ ТУРОПЕРАТОРА "АККОРД ТУР" ЗА ВДАЛО ПІДІБРАНИЙ КОЛЕКТИВ ТА ДОБРЕ ОРГАНІЗОВАНИЙ ВІДПОЧИНОК!!!!

Д Я Я К У Є М О!!!!!

Раджу цей тур всім!!!

чому саме цей???? тому, що без нічних переїздів, та вдало підібраний колектив організаторів та виконавців туру!!!

Другие отзывы 58

Реклама
Отзывы о других турах