Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Чудова Європа!

"Прекрасні міста - Будапешт і Відень! "

Поездка: 24 апреля 2015
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Весна 2015
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Подари мне, подари… Егер, Вена и Будапешт!

Вперше їздили закордон з хлопцем. В цілому, тур сподобався. Жодних нарікань на організацію і роботу керівника групи Олексія немає. Розпочалася програма з поїздки в Егер, там пригощали вином і національною стравою - гуляшем. Весело і смачно, особливо з дороги)) Оглядова екскурсія в Будапешті непогана, але нічого особливого. В Сентендре не раджу їхати, це миле містечко, але краще в цей час просто погуляти по Будапешту. Прогулянку по Дунаю на кораблику рекомендую - по-перше, екскурсовод Анатолій розповідає цікаво, по-друге, це шанс зблизька роздивитися багато визначних споруд. У Відні дуже сподобалася екскурсовод, на жаль, не пам'ятаю її імені. У Відні ми на факультативні екскурсії не їздили, просто гуляли містом, раджу так зробити, тому що часу дуже мало. В останній день туру відвідали термальні купальні в Мішкольц-Тапольце. Це гарний релакс після втомливих переїздів і двох дуже активних днів.

Не сподобалися мені тільки готелі: непривітний персонал і несмачні сніданки. Ну і треба бути готовим, що довгі навіть денні переїзди в автобусі - це важко, а під час оглядових екскурсій доведеться багато і швидко ходити.

Цей тур - хороший вибір для першого знайомства з Європою. Усім цікавих подорожей!

Номинации отзыва "Чудова Європа!"

420
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах