Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Рейс 136

"Нам дуже сподобалось подорожувати Европою навесні. Квітучі дерева, усміхнені люди, прекрасна архітектура... Керівник Тарас Загородний створив атмосферу дружби, спокою і радості. Дякую йому, що повернув нам віру в Аккорд. "

Поездка: 25 апреля 2015
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Весна 2015
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Два сердца Европы… Словакия и Чехия…

З самого початку, коли ми прибули на "Термінал А", сіли в автобус і нарешті поїхали-посмішка не полишала наше обличчя. Чудова організація, приємна музика, фільми (підбірка-супер) і цікаві розповіді гіда в автобусі не давали сумувати. Кожен день був сповнений вражень від гарної архітектури, захоплюючої історії та смачної їжі.

У Братиславі був класний готель, хороший гід, спокійні люди, атмосфера "домашнього свята", яка довершує подорож у Відень у другій половині дня. Місто чарівне! Немає слів-одні емоції))

Відвідуючи Прагу третій раз, ми відкрили для себе і побачили багато нового. Тарас терпляче пояснював все, що нас цікавило, доступно розробляв маршрути і завжди дружньо допомагав, ділився туристичним досвідом. Його поради дуже допомагали орієнтуватися як у місті, так і у всій подорожі. Гід завжди піднімав нам настрій цікавими і влучними розповідями.

У Дрездені ми побачили відбудоване місто, яке тим не менш приховало в собі багато старовинного. Відвідування картинної галереї справило велике враження. "Сикстинська Мадонна" на власні очі!!! Воно того варте. Герольд дуже цікаво розповідав.

У Дрездені на риночку ми відчули атмосферу справжньго міні-Октоберфесту з пивом і смачними сосисками)))

Чеський Крумлов зустрів нас, як рідних, адже ми вже вдруге насолоджуємося шармом цього маленького старовинного міста. Екскурсію знову вела Даша, було приємно і цікаво слухати. Це був спражній відпочинок!!!)))

Ми переконалися, що керівник відіграє дуже важливу роль у турі-створює настрій і допомагає. Ми дуже задоволені роботою, людськими якостями Тараса Завгородного і туром "Володарка Сердець"!!! Дякую!!!!

Марія

Номинации отзыва "Рейс 136"

122

Другие отзывы Mary;)

Календарь 16.06.2013 - отзыв на тур Аккорд для Парижа…
Голосов 31
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах