Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Незабутня Богемія!

"З огляду на те, що в Чехії були вже кілька разів, але завжди галопом, вибрали саме цей тур. "

Поездка: 02 июня 2015
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2015
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур Богемное путешествие Краков, Прага, Карловы Вары, Дрезден и Вена

В першу чергу велике спасибі за професіоналізм і прекрасне відношення менеджерам ТА VIPTOUR, дівчата великі молодці!

З Аккордом їздимо не вперше, тому впевнено їхали відпочивати і вкотре переконались, що з Аккордом все проходить на УРА!

Керівник групи Дмитро Алієв - ну вже так вміє смачно розказати про пиво, що я будучи людиною, яка не любить пива, не могла дочекатись першого кухлика:) Організація дуже чітка, видно, що людина з досвідом - дякуємо!

З огляду на те, що в Чехії були вже кілька разів, але завжди галопом, вибрали саме цей тур. Стосовно факультативних екскурсій, то не відвідували жодних, оскільки вже раніше були на всіх, але хто їде вперше, обов"язково варто відвідати Карлові Вари і Дрезден.

В Празі перебували повних 3дні, тому, приїхавши, відразу купили їзденку на 3дні, (діє на метро, автобуси, трамваї і, навіть, на фунікулер, який піднімає в дуже красивий парк, звідки відкривається вид на Прагу), і їздили по цілій Празі, куди нам хотілося.

Готель Кларет 3* - персонал на рецепції російськомовний, в номері чисто, сніданки смачні і ситні, є WI-FI. Навпроти готелю є невеличке ТЕСКО, де можна купити все необхідне. Сам готель трохи далеко від центру, але транспортна система Праги, така чітка, що з цим не було жодних проблем (метро працює до 24.00, а автобуси ходять навіть вночі, правда, трохи рідше).

Чеський Крумлов - дуже красиве, затишне містечко. Оскільки, попереду нас чекав нічний переїзд, то ми мали 9годин у Крумлові, для такого маленького містечка цього часу цілком вистачає. Спочатку екскурсія, потім купа вільного часу, ми встигли ще раз повністю обійти містечко, поїсти, попити пива, посидіти на річці з морозивом, поспати в парку, за рекомендацією екскурсовода піднятись на вежу, відкривається вид на все місто (звертаю увагу останній вхід на вежу о 17.30, ми мало не проспали:).

Нічні переїзди перенесли легко, група 25 чоловік, тому більшість спали на 2-ох місцях.

Туром дуже задоволені, основна мета була спокійно подивитись Прагу, побувати там, де не водять екскурсоводи, що нам вдалося на всі 100% і плюс Чеський Крумлов, де ми ще не були.

Як завжди, нам все сподобалось. Дякуємо!

Номинации отзыва "Незабутня Богемія!"

50

Другие отзывы viktorka

Календарь 08.08.2014 - отзыв на тур О тайнах поведает Восток...
Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах