Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Все було майже добре, якщо б не деякі але..!

"Прошу звернути увагу компанії Аккорд на ці нюанси і в наступних турах виправити їх, а ще ретельніше підбирати готелі і працівників. "

Поездка: 14 июня 2015
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2015
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Секрет вечности... Рим + Верона, Сан-Марино и Венеция

Цього місяця їздила у тур, автобус гарний, місця теж, але ж водії це жах! Іван і Мирон - водії які гарно виконували свою роботу щодо водіння транспорту, але ж були такі нюанси і випадки коли не хотіли відкривати багажне відділення, не дивлячись на дозвіл гіда. Кричали, нервували і неадекватно висловлювалися на адресу туристів. Це недопустимо на мою думку, для компанії Аккорд мати таких працівників і падати у грязь обличчям. Також особисто у мене з сидіння викинули пляшку з водою без нашого відома і попередження, перекладали особисті речі у час нашої відсутності у автобусі. Сам тур був спланований гарно, але була проблема в готелях - були дуже слабі сніданки - сир іноді, круассани, кекси з пліснявою у Римі і варені яйца через день. Посуду не вистачало і наливали каву у пластикові стакани. Готель у Римі знаходився дуже далеко від міста, потрібно їхати автобусом, потім метро, дуже втомлює. А вночі стукали по номерам, ходили по коридорам і кричали у дворі готеля п`яні італьянці, яким ніхто навіть не зробив зауваження, а нам хотілося добре виспатися, що не дуже вдалося. На зворотній дорозі водії не захотіли зробити менше температуру у кондиціонері автобусу, багато людей прихворіло. Щодо гіда - Дмитро Алієв виконував свої обов`язки гарно і до нього претензій немає. Вдячні йому за цікаву та потрібну інформацію.

Номинации отзыва "Все було майже добре, якщо б не деякі але..!"

62
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах