Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

я вже сумую за Карпатами

"незабутня подорож до краси... "

еще
12
фото
Поездка: 22 июня 2015
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2015
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур «Карпатский тандем» …или отпуск для активных

«Нас кличе у мандри дорога…» - моя найулюбленіша пісня в мандрівках! Завжди мріяла подорожувати світом, але більше всього завжди вабили гори. З Аккорд-туром подорожую вже майже другий рік. В Карпатському Тандемі вже вдруге і ніскільки не шкодую, що знову обрала цей тур! Нашій групі 866 несказанно поталанило тим що керівником групи був Сергій Копанський. Це неймовірна людина. Хто хоч одного разу був з ним в турі назавжди стає його прихильником та фанатом:) Я в цьому впевнена. Дякую вам пан Сергій за вашу відданість своїй роботі!

Коли я вперше потрапила в Карпати була назавжди зачарована краєвидами і неповторними пейзажами. Коли ми піднялись на гору Близниця нам просто захопило дух… Ми швидко зробили групове фото, заспівали Гімн України і розбіглись намагаючись якомога більше зробити фото цієї краси. Нам відкрився неповторний краєвид! В таких місцях треба зупинитись і просто слухати що тобі шепочуть гори, насолоджуватись свіжим гірським повітрям, помедитувати… Обожнюю таки хвилини!

Водні пригоди… Цього разу сплавлялась на байдарці з паном Сергієм та з Танюшкой! Вже через декілька хвилин як почався сплав була і мокра, і щаслива! Переляк бере коли ще стоїш і слухаєш інструкції як правильно то все робити:) а коли вже сідаєш в рафт чи байдарку то вже просто насолоджуєшся тим драйвом! Відчуття просто бомба! Всім рекомендую! Також всім рекомендую купатись в гірських річках! Це відчуття ніколи не передати словами, це треба тільки відчути!

По дорозі до Терношорської Лади відчули п’янкий аромат різнотрав’я! Аромат просто неймовірний!

Кожен день був неповторним, насиченим, натхненним! Після такої відпуски повертаєшся з таким потужним зарядом енергії, що вистачає поділитись з рідними та друзями!

Рекомендації щодо одягу/взуття: завжди беру більше теплого одягу. Погода може змінитись дуже швидко:) Як мінімум дві пари спортивного/зручного взуття, дощовик, купальник і хороший настрій!

Номинации отзыва "я вже сумую за Карпатами"

20
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах