Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Подорожуйте! Робіть спогади!

"Наш наступний тур теж буде в Карпати і теж буде з "Аккорд-туром""

еще
10
фото
Поездка: 22 июня 2015
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2015
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур «Карпатский тандем» …или отпуск для активных

Всім привіт!

З "Аккорд-туром" ми подорожуємо вже вчетверте і кожен раз приємно вражені чіткою організацією, цікавою програмою та привітними гідами.

В турі "«Карпатский тандем» …или отпуск для активных" нас супроводжував Ілля Симоненко. Думаю зі мною будуть згодні всі туристи нашого автобусу, що Ілля справжній патріот своєї Батьківщини, дуже начитаний, чемний та вихований хлопець. Ілля, як кажуть, на своєму місці, професіонал своєї справи та чуйна добра людина.

Цей тур не тільки для активних, але й для тих, хто хоче більше познайомитися з історією, культурою, звичаями, традиціями, національною кухнею Західної України. Ця подорож дає можливість побачити всю красу наших Карпат, відчути себе частиною природи та насолоджуватися нею.

Програма складена виважено та насичено. Закінчувалася програма кожного дня о 5-6 годині вечора і всі мали час гарно відпочити та підготуватися до наступного.

Ми піднімалися на Близницю, спускалися на рафтах по Черемошу (нашому інструктору Петру великий привіт та подяка), купалися в кришталевій гірській річці, відвідували пастухів у полонині, де смакували гуцульський сир, познайомилися із скельними потужними спорудами, побували на майстер-класах з ліжникарства та кераміки, були зачаровані роботою майстра, з-під рук якого на наших очах народжувався прекрасний глечик із звичайного куска глини. І це далеко не повний перелік того, з чим нас познайомив цей тур.

Проживали ми в гарних сучасних готелях. "Станіславський" в Яремче порадував видом на Прут, "Байка" в Косові великою зеленою територією. Сніданки були смачними та корисними, як вдома.

Вісім днів промайнули швидко, як один день, а вражень вистачить не на один рік.

Подорожуйте! Робіть спогади!

Хочу подякувати нашому водієві пану Оресту за безпечний рух та витримку.

Всій команді "Аккорд-тура" бажаю здоров'я, успіхів в цьому бізнесі та вдячних туристів.

Ілля Симоненко, вам та вашій родині добра та злагоди!!!

Номинации отзыва "Подорожуйте! Робіть спогади!"

16

Другие отзывы Поляничка светлана

Календарь 16.06.2013 - отзыв на тур Танцуя вместе…Бавария и Чехия
Голосов 1
Голосов 0
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах