Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Лука Ірина (Тернополь) на тур
Поездка: 03 декабря 2010
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Декабрь 2010
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Моя мечта: Берлин, Прага, Будапешт!!!

Доброго дня усім! Тур насправді хороший, але великою ложкою дьогтю в бочці меду стали прогалини в організаційній роботі турфірми. А саме: думаю нікому не сподобалось би їхати в автобусі "єврокласу", який не опалюється, ну хіба влітку, коли на вулиці + 25 і більше. Нам же довелось їхати у такому супер атобусі при морозі - 21 градус. Дякувати Богу, що вистачило розуму взяти із собою плед, а то б без простуди, як мінімум, а то і чогось більш серйознішого не обійшлось. Справжні українці, наші водії, на зауваження, що в салоні холодно, стверджували, що ми абсолютно не компетентні та ще сварились. Так ми проїхали цілу ніч. Похід в аквапарк у Кракові на наступний день сприймався після такої ніченьки не менше, як злий жарт.

Здається після такого турфірма повинна була б одразу поміняти автобус і за той час поки ми оглядали Краків, щоб він уже нас чекав. Але не так все сталось, як чекалось. У Велічку нас повіз тимчасовий польський автобус. Після Велічки нас чекав наш український "суперавтобус єврокласу" (уже з так званого сервісу, де буцім полагодили автобус). У нашому лайнері ми проїхали близько півтора години. Після численних зауважень, що в салоні холодно, і, нарешті, коли в автобусі почало замерзати лобове скло (не було видно дороги), ми зупинились на якійсь заправці і 5 годин чекали новий польський автобус. Я думаю, що коментарі не потрібні. Керівник туру увесь цей час дурнувато посміхалась і запевняла, що автобус "вже буде через 5 хвилин" (а насправді 5 годин..............) і разом з водіями більшість часу провела у кафешці на заправці. Уже наприкінці 4-ої години очікувань один з водіїв прийшов у салон автобуса із пляшкою якогось спитрного, "Як то кажуть для розігріву" (жах), а за ним прискакала і керівник туру і запропонувала вечерю на запрвці за рахунок турфірми (отака компенсація). В транзитний готель ми прибули о 4 годині ночі, замість орієнтовної 10-11 вечора.

Пораджу вам перед виїздом в тур уточнювати чи досвідчений керівник туру їде з вами. Тому що наша дівчинка Наталя Волошин навіть не знала жодної мови (польської або німецької, адже тур в Краків і Дрезден) і не могла порозумітись ані з водієм польського автобуса, ані з поселяючим у готелі. Добре, що були туристи, які знали польську, то допомогли. На конкретні запитання вона відповідала, або "толерантним" мовчанням, або просто "можливо", "не знаю" і в такому дусі.

Жодних претензій до гідів у Кракові, Дрездені (особливо). Екскурсіїї були цікавим, інформативними. Абсолютно задоволена і дуже вдячна. Транзитний готель теж чудовий (чистенький, тепленький, затишний). Шкода, що тільки 4 години побули в ньому.

Отож якби добряче не померзла та ще й не зіпсула собі настрій дурними, непотрібнми "розборками" з керівником туру, то все було б чудово.

Вдалої поїздки вам.

А побажання турфірмі - не проводити над людьми експерименти на витривалість і підбирати кваліфікованих працівників.

Реклама
Отзывы о других турах