Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Юлька (Ивано - Франковск) на тур
Поездка: 17 декабря 2010
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Декабрь 2010
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Бодрящий кофеек!

Їздили в тур на цих вихідних. Згідна з попереднім відгуком. Все сподобалось, лиш виїзд треба було б робити раніше, щоб у Бадені бути раненько.

Керівник групи - Анастасія - супер! Все пояснить, розважить, ну, одним словом, молодець (керівництво може дати якусь премію =) )!

Дуже довго тримали на угорському кордоні, але, то таке, добре, що 5 годин, а не 10. В Бадені купатись не йшли, бо небагато часу і йти купатись, а потім на мороз, якось неправильно. Як на мене, Бадена в цій поїздці взагалі не треба. Ми й вибрали цей тур, щоб довше побути у Відні і все подивитись. Такщо якби ми туди не поїхали, я б не засмутилась!

Відень - дуже красивий! Особливо на свята і ввечері. Екскурсовод - хорощий! Варто подивитись Шернбурн, скарбницю Габсбургів. Сувеніри скупляли в маленькому магазині біля Альбертіни, називається BonBon, здається. Працює і в неділю, там є віденські конфети, кава, чай і самі дешеві магнітики по 2 і 3 Євро. Їли біля тої ж Альбертіни в Rosenburger (порадила Анастасія), там є конкретна ціна за якусь страву і ти береш її скільки зможеш зїсти))), а якщо брати каву меланж (це так називається кава по-віденськи), то ще дають на халяву кружку. На різдвяних ярмарках можна попити глінтвейн і пунш по 3 євро. Біля Шернбурна можна ще за 2 євро лишити собі кружку з цим замком (ми лишали собі - гарна кружечка).

Одним словом, все файно! Гарно дякуємо! Анастасії - ріспект)! Єдиний мінус - час виїзду зі Львова, треба було б виїзжати 6-7 вечора.

Реклама
Отзывы о других турах