Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Luda (Луцк) на тур
Поездка: 18 декабря 2010
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Декабрь 2010
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Звездное королевство

З аккордом їздила вдруге, перший раз - в париж, сподобалось більше. ну розкажу про цю поїздку, виїхали зі Львова вчасно, таможню пройшли швидко, в краків приїхали пізно, в Аква парк звісно не попали, тим більше, що з попередніх відзивів видно, що туди рідко хто попадає. В кракові дуже хороший готель DEMEL, сніданки прекрасні, готель 4 зірки, екскурсія теж хороша, цікаво в Вавелі і обзорна, в Велічку не їздила. На третій день вранці виїхали в Прагу, по дорозі мали заїхати на кутну гору, попасти в Костницю, знову ж таки нас наперед попередили, що Костниця закрита. Питається навіщо тоді туди їхати і писати про цю екскурсію??? Більше того до Кутної гори теж не доїхали, так як Автобус на дорозі розминався з машиною і одним колесом зїхав з дороги і попав в кювет. Водії швиденько вилізли через вікно і відкопали двері, тоді висадили пасажирів. ми біля 2 годин чекали на дорозі серед лісу під дощем зі снігом поки автобус витягнуть з кювету. Правда за цю неприємну ситуацію нас безкоштовно нагодували в корчмі по приїзді в Прагу.

В празі готель гірший, чим в кракові, неприємно, що обслуга на сніданку ходить і заглядає в тарілки, чи ти хоч не дай Бог нічого з собою не винесеш. Екскурсія в празі дуже цікава, екскурсовод Вікторія-молодець. Керівник групи в нас була Паршина ірина, привітна молода дівчина, допомагала і розказувала все, що треба було. Водії - Михайло і Роман. Автобус не дуже новий, не дуже комфортабельний, але було дуже тепло, майже жарко. В автобусі показували якісь допотопні фільми. Назад на таможні тримали біля 6 годин, так як попали на Різдво, а поляки такого дуже не люблять, навіть не підходили до автобуса і в туалет відпускали по одному.

Для себе зробила висновок, що абсолютно не можна передбачити, вдасться поїздка чи ні, хто тебе і чим буде везти. Взимку більше не поїду.

Другие отзывы Luda

Реклама
Отзывы о других турах