Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Мій несподіваний відпочинок

"Прекрасно заповнені вихідні на 8 Березня. "

Поездка: 08 марта 2015
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2015
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Она… Словакия Братислава, Попрад, Ясна + Вена, Будапешт и Мишкольц Тапольце!

Я турист зі стажем, тому вимогливий. Не сподівалась, що відпочинок в такій маленькій Словакії буде таким наповненим та незабутнім.

Для початку ознайомились з Високими Татрами. В міжсезонні зима - весна є своя красота гір, починаючи з чистого гірського повітря, надзвичайних пейзажів та відношення словаків до збереження природи. В цей період ще працюють лижні спуски (траси доглянуті. відсутній натовп. привітні люди).

Після дивовижних природних пейзажів із задоволенням відвідали старовинне місто Левоча. Екскурсію містом нам провела керівник нашої групи Наталочка Лозова. Величезне спасибі їй за прекрасну розповіть та відвідування найкращих памяток архітектури цього міста, особливо вразив деревяний вівтар, що є найбільшим у світі і висотою понад 18 метрів і розміщений в храмі св. Якова. Цікавою виявилася будівля мерії, 16 століття, та й взагалі, що не будівля - то історія.

Із задоволенням повернулись в місто Попрад, відвідали аквапарк "Аквасіті". Відчуття передати неможливо - це необхідно пережити. Купальня на рівні кращих термальних купалень Угорщини, Австрії, Польщі.

Накінець - то вирушили до Братіслави. Не знаю чому, але відчувала особливу загадковість, яка присутня срізь у місті. Найкрасивішою є стара частина міста, де безліч давніх будівель, музеїв, ресторанчиків та кавярень.

Місто надзвичайно скромне та вишукане.

Мені настільки комфортно було в Братіславі, що відмовилась від поїздки до Відня і знову погрузилась в прогулянку старим містом.

Надзвичайно вдячна MAY TRAVEL за вдалий підбір туру - виявилось те, що потрібно було в той момент. А команді компанії Аккорд - тур велике спасибі за цікаві програми та за висококваліфікованих керівників груп.

Вірю, що туристи які відвідають Словаччину отримають тільки хороші відчуття та позитивні враження.

Номинации отзыва "Мій несподіваний відпочинок"

16
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах