Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Roshen (Черкассы) на тур
Поездка: 25 января 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Февраль 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Настоящая Венгрия! Излучина Дуная, Балатон и Хевиз!

Привітний Будапешт зустрів нас надзвичайно люб'язно. Приємні угорці завжди готові допомогти та підказати туристам дорогу =)

Замість поїздки до Сентендре я побувала в зоопарку Будапешта, про що аніскільки не пошкодувала, адже ніколи ще не бачила такої краси та гармонії флори і фауни.

Поїздка Тихань-Кестхей-Хевіз зачарувала своїми мальовничими пейзажами. Старовинні будівлі і вузенькі вулички не можуть залишити байдужим.

Вечірня поїздка на кораблику була просто казковою - іскристе шампанське у поєднанні з нічними вогнями Будапешта пробуджувало в душі найтепліші почуття, які не сколихнув навіть пронизливий вітер.

Помпезний Відень зустрів нас засніженими будівлями у стилі бароко і, звісно ж, таємничістю Собору Святого Стефана...

Морозного ранку затишний Егерсалок окутав нас теплом термальних купалень, погрузивши в атмосферу релаксації та ніжності поміж лілій...

Неможливо не відмітити файне містечко Львів, що зігріло нас зимовим сонечком і подарувало незабутні враження від своїх розкішних краєвидів та багатої фантазії львів'ян, які зустрічають туристів дружелюбною посмішкою.

Хочу висловити безмежну подяку нашому керівнику групи - Андрію Крижанівському за його відповідальність, пунктуальність, тактовність, ерудованість та готовність допомогти. Я також вдячна всім організаторам, екскурсоводам та водіям нашої поїздки.

Ви даруєте нам незабутні враження та наповнюєте серця щастям! Щиро Вам дякуємо!

Реклама
Отзывы о других турах