Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Irinity (Львов) на тур
еще
3
фото
Поездка: 27 февраля 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Февраль 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Успешная Вена! + Зальцбург!

З 27 по 31 січня їздили в тур "Вдала ідея для вікенду" (Львів - Краків - Бешеньова - Будапешт - Відень - Л.). Дуже, дуже сподобалось! Чарівні міста Краків, Будапешт і Відень навіки заполонили серця і залишили надзвичайно приємні і теплі спогади... Дуже дякуємо нашому керівнику Дмитру Довганику! З ним почували себе впевнено в чужому місті - на карті все нам показував, яким трамваєм доїхати, де дешевше купити, де смачніше поїсти. А його турботу, хороше почуття гумору і позитивний настрій відчувала вся група в автобусі, і від цього поїздка була легкою і приємною!

Дякуємо Аккорд-туру за цікавих екскурсоводів, хороші готелі (в готелі Flamenco в Будапешті вибір сніданку був на всі смаки!). Тішить те, що мали вільний час поблукати вулицями ранкового Кракова, погуляти вздовж Дунаю в вечірньому Будапешті, завітати в музей Бетховена у Відні! Поруч є класна крамничка з сувенірами з Бетховеном.

Окрема подяка нашим веселим водіям Михайлу і Михайлу: -) Професійні водії, не шумахери! бо я трохи хвилювалась перед поїздкою, щоб не були такі водії, як в Єгипті. Наші два Михайла виявились дуже турботливими і терплячими!

Оскільки це наша 1 сумісна подорож у країни Європи, дуже тішить те, що вона вийшла дуже приємною і сподобалось абсолютно все! Хочеться ще і ще - от так сісти в автобус, захопивши лише необхідне, почути голос керівника групи "Я вітаю вас з початком туру... ", і чкурнути у нові країни за новими враженнями!

Реклама
Отзывы о других турах