Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Olga_Gryzunska (Бровары) на тур
Поездка: 13 февраля 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Март 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Два + Два... Польша и Нидерланды

Привіт! Нам подорож дуже сподобалась, Париж просто прекрасний, від нього вражень найбільше, Амстердам дещо розпусний але тим і цікавий, ну і звичайно незрівнянна і велична Прага. В Берліні недуже сподобалось, хоча музей Пергамон і цікавий але обурює відсутність російськомовного радіо-гіда, нам довелося брати англомовного і було не все зрозуміло.

Дуже сподобався обслуговуючий персонал!!! Гід Швидкий Олександр всю дорогу щось цікаве розказував про країну в яку їдемо, ставив фільми по темі, відповідав на всі поставлені запитання, причому по декілька раз і кожному окремо, весь час посміхався жартував і був дуже приємним (просто ДУШКА) : -)

Водії просто прекрасні охайні в білих сорочках і чорних бруках кожен день виглядали наче йдуть на парад! Чесно кажучи перший раз бачила таких охайних водіїв. Ну а водять вони просто віртуозно, так елегантно паркувати таку махіну це мистецтво!

Отже хлопці ви просто молодці!!! Всім дякую, все сподобалось, відтепер у Європу тільки з вами! І бажано з Сашою.

P. S. Додайте в Берліні факультативну екскурсію в Пергамон бо важкувато слухати аудіо-гіда на англійській мові а подивитись там є що, і замініть будь-ласка готель в Амстердамі бо там холодно ліжка роз'їжджаются і полотенця дають маленькі.

Реклама
Отзывы о других турах