Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 05 апреля 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Апрель 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Только чудеса… и ничего больше

Вітаю всіх учасників рейсу 469!

Тур дійсно збалансований: церкви й фортеці, природа й вільний час у містах. Сподобалось усе, причому настільки, що й складно виокремити лише щось одне! На фортецях, середньовічних і сучасних містах, церквах зупинятись не буду - все вже й так добре описане в анонсі туру, а обіцяне здійснюється. Дійсно - чудес вистачає! Тільки зважте - ходити таки доведеться.

Найдовшим днем на природі був день у Бакоті. У цьому факультативі обов'язково потрібно взяти участь! Сказати, що було дивовижно - це взагалі не сказати нічого! Пробудження весняної природи у декораціях печерних келій, монастирів та Дністра, що розлився по долині, незабутня розповідь пана Тараса (колишнього мешканця тієї самої Бакоти) та пікнік поміж сосен, а на пагорбі першим нас зустрічав вітер, що немов би з гірських вершин зірвався...

То була не тільки подорож неповторних краєвидів та давніх історичних споруд, але й подорож видатних персоналій. Надзвичайна мандрівка - дякувати Сергію Копанському. Я ще не бачила такої людини, яка б стільки цікавилася не лише історією краю та легендами, але й життєописом видатних особистостей та навіть цілих родів у зрізі кількох поколінь. Всебічно розвинута, багатогранна і завжди позитивна людина. Якщо Сергій Копанський - добрий паросток рідної землі, то дай Боже Україні таких ще гаєчок!

Різнобарвні Подільські Товтри, багатою й на події була ця земля. Це все виплекало таку круговерть, таке мереживо прізвищ та народів на тлі неповторної природної краси, що, в решті решт, не може не захопити й нині!

Другие отзывы Тетяна

Голосов 10
Календарь 19.09.2011 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 0
Календарь 19.09.2011 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 0
Календарь 14.10.2010 - отзыв на тур Радуга Карпат!
Голосов 0
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах