Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Подарунок, про який я не пошкодував

"Подарували мені цей тур на день народження. Чудовий автобус, найкращі водії, з якими я їздив. Та чудова робота гіда Романа. Шанс побачити Німечинну та Австрію. Раджу тур, тим, які хочуть побачити багато місць за невеликий проміжок часу."

Отзыв туриста Аккорд тур yura_idealist (Черновцы) на тур
еще
3
фото
Поездка: 07 мая 2017
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Весна 2017
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Европейская прогулка! Краков, Мюнхен, замок Нойшванштайн и Вена!

Почалося з того, що було бажання зїздити в Європу на тиждень, в більшості тур-операторів, не було турів на заплановані дати. З Аккордом до того, я ще не їздив, але чисто випадково звернувся на турбіржу, де мені відповіли з Чернівців з Аккорду-Плюс. Велике дякую менеджеру Ксенії, тепер поїздки буду планувати виключно через них. Повезло з візою, навіть не потрібно було їхати у візовий центр. Все пройшло, як по нотам.

Сам тур був чудово організований. Невелика компанія досвідчених туристів, чистенький новий автобус. Гід Роман Кариченко, який перезнайомив всеь автобус ще до кордону.

Повезло з погодою, хоч хмарилося, але дощу не було. Краків, Дрезден, Мюнхен у кожного з цих міст своя неперевершена атмосфера. Оглядові екскурсії по містам не брав і не пожалів, історичний центр у цих всіх містах компактний і можна самостійно все гарно оглянути. Раджу всім Саксонську Швейцарію та особливо замок Нойшванштайн, це більше ніж подорож в казку.

Втома пройде, а враження залишаються.

Номинации отзыва "Подарунок, про який я не пошкодував"

0
Реклама
Отзывы о других турах