Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Чи можливе життя без Карпат?

"Краще гір можуть бути гори із озерами, річками та класною командою поруч. Тільки хто придумав турові таку назву?)))"

еще
19
фото
Поездка: 04 августа 2017
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2017
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Отпуск разноцветный, словно сны

Вважаю, найкращою характеристикою цього туру служить той факт, що за трохи більше, ніж рік, я з'їздила у "Відпустку" вже тричі. Як на мене, це найкращий активний тур Україною від "Аккорд-туру". Активний тур, розрахований на людину будь-якого віку та будь-якої фізичної форми із навантаженнями, які кожен зможе подолати, із програмою, в якій кожен знайде щось класне для себе.

Різна погода була у моїх трьох поїздках у "Відпустку". Причому, у серпні нас чекали різкі перепади погоди - з дощової і туманної на сонячну і, м'яко кажучи, спекотну. Настільки спекотну, що і солярій не потрібен. Навіть трохи засмажилися всі. Тому обов'язково беріть крем від сонця, кепку (баф) та одяг із довгим рукавом, щоб не обпекти руки, адже навіть у горах, коли хмарно, ультрафіолетове випромінювання є - і воно значно сильніше, ніж у місті.

Я досвідчена мандрівниця, але все одно обираю Аккорд та цей тур, бо в ньому настільки красиві та віддалені від людей місця, до яких самостійне добирання займе мінімум 2,5 - 3 дні, а в турі, завдяки поїздці на ГАЗах-66, відстань суттєво скорочується і потрібно лише 2-3 годинки, щоб дістатися таких бажаних верших, як Догяска, Попіван, Гутин Томнатик. До того ж, і кошти витрачаються значно менші, ніж, якщо туди їхати самостійно. Плюс, цікаві розповіді гіда групи, позитивний настрій - все це сприяє тому, щоб їздити із Аккордом ще і ще.

Респект Сергію Копанському за те, що завжди давав більше, ніж можна було дати, своєрідні бонуси, як то гора Туркул, якої немає по програмі, заїзд в Шаян на закупівлі, відвідування "центру Європи" тощо, сприяв вирішенню деяких організаційних питань, підтримував тих, кому важко йшлося, адже саме завдяки його підтримці у нашій групі достатньо велика кількість людей вийшла у нестримну спеку на гору Попіван Чорногірський, і вийшла за дуже хороший час. Можете бути впевнені, із Сергієм ви точно зайдете на свою Вершину!

І не забувайте про ціни. Ви точно не знайдете турфірми, яка за такі гроші запропонує вам проживання у класних готелях в центрах міст зі сніданками, різнобарвність екскурсій щодня та повну впевненість у тому, що все буде класно і ви не захочете повертатися додому.

Номинации отзыва "Чи можливе життя без Карпат?"

3

Другие отзывы Marinella

Голосов 0
Календарь 07.03.2017 - отзыв на тур Ожерелье Гуцульщины
Голосов 0
Календарь 16.01.2017 - отзыв на тур А над Говерлой зимние облака!
Голосов 0
Календарь 25.07.2016 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 0
Голосов 0
Календарь 08.03.2016 - отзыв на тур Ожерелье Гуцульщины
Голосов 0
Календарь 09.08.2015 - отзыв на тур Карпатских гор перезвон
Голосов 0
Реклама
Отзывы о других турах