Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Чудові емоції від здійснення мрій!

"Чудово підібраний тур, який залишив масу емоцій, але було кілька неприємних обставин, які проте не зіпсували враження"

Поездка: 11 августа 2017
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2017
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Подари мне, подари… Егер, Вена и Будапешт!

Одразу хочу зазначити що відгук в цілому позитивний, хоч і розпочнеться з неприємних моментів - а саме-запізнення автобуса на понад годину (власне, все що було неприємним і пов'язано тільки з автобусом). Виїзд і без того був доволі пізній - о 9.30, проте із запізненням ми виїхали близько 11 години. Автобус був доволі хороший, але і мені і чоловіку з високим зростом не вистачало місця для ніг. Врятувало ситуацію тільки те, що автобус був великий, а група - ні, тому всі мали можливість сісти по одному і так більш-менш зручно влаштуватися. На останній зупинці перед перетином кордону автобус поїхав на заправку і ми знову його чекали понад годину. Через це в Єгер приїхали аж о 10 вечора, (в дорозі зі Львова провели 14 годин!!) через що екскурсія була нічна (дякуємо екскурсоводу пані Наталії за емоції і захоплення містом, яке вона передає туристам), а дегустації вин не було взагалі.

Готель, у який нас поселили, "Будапешт" - дуже схожий на "Салют" у Києві. Доволі старенький, але охайний і чистий. У матрацах на ліжках дуже відчувалися пружини, але поверталися в готель щодня ми настільки втомленими, що вже цього не помічали))

Другий день і екскурсії Будапештом були неперевершеними! Екскурсоводи Олена і Анатолій - справжні майстри своєї справи. Без них за один день ми нізащо б стільки не побачили і не дізналися! А нічна екскурсія на пароплаві з безлімітним шампанським стала неперевершеним завершенням насиченого дня.

Поїздка у Відень також викликала тільки захоплення - багато побачили, почули і скуштували) Екскурсовод Олена розказала багато і фактів, і легенд про місто.

Третього дня відвідали купальні у Мішкольц-Тапольце і дегустацію вин у Токаї. Враження дуже приємні!

Дорога додому знову була довгою, і вже після Стрия автобус геть почав ламатися, їхали повільно і з зупинками. Через це ледь не запізнилися на поїзд (орієновний час прибуття вказували як 23.00, натомість в термінал А ми приїхал в 12.30 ночі, а поїзд був о першій ночі...) Врятувала ситуацію Олександра, яка нас супроводжувала, завчасно викликавши таксі, яке за 10 хв нас домчало до вокзалу. Ось так подорож.

Величезна вдячність Олександрі з чудову організацію, цікаві розповіді та поради. Навіть у кризових ситуаціях вона не втрачала настрою і привітності.

Номинации отзыва "Чудові емоції від здійснення мрій!"

0
Реклама
Отзывы о других турах