Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Дуже швидко, проте дуже цікаво

"Все починалося незрозуміло, чого очікувати и до чого готуватися, бо їхала перший раз за кордон. Проте по ходу поїздки все швиденько розклалося по полочкам, чому я дуже рада!"

еще
1
фото
Поездка: 14 сентября 2017
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2017
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур Уикенд в Европе!  Краков, Прага, Вена и Будапешт

Їхала за кордон перший раз та так склалося, що сама, всі друзі чимось зайняті так вийшло. Проте все склалося добре. Попалась гарна компанія, різного віку та уподобань, та ми мали одну мету побачити перший раз як "там". Супроводжуючий Роман був дуже уважний, професійний, був завжди поруч, виконував усі побажання та швиденько знаходив тих, хто заблукав =) Гіди у містах дуже цікаві, цікаві екскурсії. Нажаль не на всіх екскурсіях були, бо не назбиралась група, наприклад, у Відні... дуже жаль...

Три дні (навіть 2,5) для Європи, ще й чотири великих, дуже гарних міста - це дуже і дуже мало, але ми знали на що йшли. Все було дуже швидко та організовано. Але було катастрофічно мало вільного часу та часу на вибір сувенірів. Нічні перееїзди - це таки екстрим, хоча і сидіння комфортні, але ноги... ноги діти нікуди, дуже отікали, але, благо, хоч одну ніч ми спали нормально в готелі. Готель сподобався, все чисто, аккуратно, продумано, хоча і номер невеликий (мені особисто вистачило місця), смачний сніданок.

Тепер я знаю, куди поїду в наступний раз!

Рекомендую тим, хто їде перший раз, хоче хочаб одним оком побачити, вибрати своє місто. Це ознайомчий тур. Багато красоти та інформації за короткий час та привабливу ціну, але менше комфорту, майте на увазі.

Мені сподобалось. Дуже дякую Аккорд-Туру, Роману, гідам, водіям та попутникам за приємний час та нові знайомства!

Номинации отзыва "Дуже швидко, проте дуже цікаво"

0
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах