Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Амстердам, в який хочеться повернутись знов

"Все було організовано й цікаво"

Поездка: 16 апреля 2017
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2017
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Больше, чем любовь. Отпуск в Амстердаме 4 дня в Амстердаме + Берлин и Франкфурт на Майне

З Аккордом їздила далеко не вперше, хоча й не дуже полюбляю подорожі навесні (погода дуже мінлива) та бажання відвідати парк Кекенхоф поманило до Нідерландів. Розмістили нас в отелі від Амстердама за 70 км, тому дорога до міста трохи віднімала часу. Тур дає можливість насолодитись красою Амстердама, особливе задоволення від плавання на кораблику. На жаль не відвідала Королівський палац (був закритий, там відбувалась якась подія). Думаю жінки, і не тільки, не можуть не заглянути на квітковий базар, що я й зробила, й придбала дві лілії. Вони мене радували цвітінням пів літа, але один момент - кольори не відповідали зазначеним, як сказала моя знайома "в Європі теж дурять, базар є базар". Придбання тюльпанів залишила на іншу поїздку до Нідерландів, тому що туди хочеться повернутись, бо країна дуже цікава і колоритна. До кварталу веселого прогулялись самі, бо це зовсім поруч з площею Dam.

Парк Кекенхоф порадував, отримала естетичну насолоду й море позитиву. Не забудьте походити по озерцю дерев`яною cтежкою, побачити, зрозумієте про що я.

До недоліків (це стосується всіх турів) хочу віднести неможливість відвідати бажану екскурсію по причині не набирання мінімально необхідної кількості туристів. Була дуже здивована, що супроводжуюча зібрала гроші за трансфер до Вроцлава (на обзорну екскурсію не ходила, гуляла сама, бо у Вроцлаві вже бувала), хоча по програмі відвідування міста.... Поїздку рекомендую, до нових зустрічей!

Номинации отзыва "Амстердам, в який хочеться повернутись знов"

2

Другие отзывы 555

Календарь 22.11.2017 - отзыв на тур Наш красивый уикенд!
Голосов 2
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах