Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Всього багато за короткий час

"В тур можна їхати лише для легкого ознайомлення країною. На жаль, крім Відня і Зальцбурга (тому що не їхали на екскурсії) нічого більше не було часу побачити. Приємного сюрпризу для іменинника не було. Керівник, мабуть забув про моє день народження"

Поездка: 11 ноября 2017
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2017
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур I ♥ Switzerland!

Цю поїздку чекала, тому що відвідати Швейцарію за таку ціну самостійно просто не можливо. Але, як на мене, тур занадто насичений. Фактично не було часу щось побачити.

Будапешту майже не бачили - вечірня екскурсія по набережній, вільного часу - 1 год. По поверненні додому - з Будапешту виїжджали в 10:00 ранку, тому щоб просто глянути на парламент, прийшлось виходити на прогулку в 8:00 ранку, коли майже все закрито.

Цюрих - екскурсія 1,5 год. і вільного часу не було.

Люцерн - екскурсія 1,5 год і вільного часу - 1 год.

Берн - екскурсія 1,1 год і вільного часу 40 хв.

Женева - приїхали туди, коли вже було дуже темно, тому майже нічого не бачили. Екскурсія нагадувала пробіжку нічним містом.

Тому якщо хочете щось побачити, крім дороги - просіть більше часу на прогулянки і хоча б поїсти.

А ще в цей період в мене було день народження. На жаль, ніякого "Приятный сюрприз от «Аккорд-тура» для туристов-именинников в день рождения" не було.

Тур рекомендую, але потрібно досить якісно підійти до вибору екскурсій, тому що може статися так, що здається всюди був, а нічого толком не бачив

Номинации отзыва "Всього багато за короткий час"

1
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах