Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур helechka (Запорожье) на тур
Поездка: 05 мая 2011
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2011
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Подари мне, подари… Эгер, Вена и Будапешт!

Дуже дякую за подорож! Велика вдячність за такого професійного керівника як Тарас Храпко. Він для нас був як старший брат. Дуже тяжко, якщо ти вперше вирушаєш за кордон, тому допомога пана Тараса дуже допомогала. Як приклад, допоміг знайти місце для перекусу у Відні і там же можна купити сувеніри.

Екскурсії по Будапешту - просто казка. Завдяки Наталії Генадіївні. Дуже цікаво розповідала, підказувала де краще купити сувеніри, де пообідати, де краще побувати для тих, хто не їхав з нами на екскурсії. Саме мені допомогла порадою де придбати бальзам "Унікум". Дуже їй вдячна, а також "Аккорд-Туру" за таких людей.

Відень, як на мене, не так вразив як Будапешт. Можливо, завдяки трохи іншому ставленню гіда. А можливо, із-за того, що мало часу. Але як для факультативної подорожі - дуже прекрасно.

А на останнє хотілося зробити власні поради таким як я туристам:

1. Як пропонувалося раніше треба брати із собою термос з кавою або чаєм. По дорозі можна купити води або сік, проте каву та чай не завжди.

2. Чим більше фруктів, сухофруктів, печива та інших перекусів візмете з собою, тим більше буде економія. (Ціни у Європі "європейські").

3. Найбільше сувенірів купили у Сентендре, у Відні через брак часу купили тільки цукерки "Моцарт" та мило з козячого молока. А і, дякуючи пану Тарасу, отримали сувеніри-чашки у кав"ярні.

Взагалі все дуже сподобалося. Вже планую поїздку на наступний рік.

Для тих туристів, кому як нам довелося майже добу гуляти у Львові (ми приїхали 4 травня в 14-00) рекомендую погуляти по Львову: ми були на площі Ринок, побували в майстерні шоколаду (гарячий шоколад по-львівські - це неперевершено), завітали до Аптеки-Музею. Дуже сподобався готель в якому зупинилися. Коли їхали назад, 9 годин провели у залі очікування, більше такого не хочеться.

Другие отзывы helechka

Реклама
Отзывы о других турах