Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Всі країни дуже красиві і своєрідні.

"Гарний відпочинок, неймовірна краса та насолода від побаченого... "

Поездка: 11 октября 2017
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Январь 2018
Голосов 4 «
Все лидеры

Отзыв на тур Столичный уикенд: Варшава, Берлин, Дрезден, Прага, Краков!

Доброго дня.

Вирішила написати відгук про тур «Столичний вікенд: Варшава + Берлін + Прага» можливо кому то він допоможе визначитися з вибором...

Варшава мене вразила не надто сильно. Як то мало часу для знайомства зі столицею.

Берлін створює враження казки, нехай часом і трохи похмурій. Кількість історичних пам'яток просто вражає, так само як і їх збереження. Я думаю, що говорити про те, що обов'язково відвідати Берлінську стіну, Рейхстаг і Бранденбурзькі ворота не потрібно, а ось музейний острів відвідати деякі лінуються - і дуже даремно! Взагалі Німеччина дуже відрізняється від інших країн. Її неможливо сплутати. Її архітектура просто манить до себе. На центральній площі кипить постійно життя. Також дуже порадували ціни на одяг і косметику в ТЦ. У Німеччині ходять безпосередньо Євро, що дуже зручно.

Дрезден є адміністративним центром Саксонії, однією з цілей моєї подорожі було відвідування національного парку Саксонська Швейцарія. Я дуже люблю незвичайні природні об'єкти. Парк не обдурив очікування! Чарівні види вражають уяву. Слова Бастай означає "бастіон", і ця назва як не можна краще підходить до цього неприступного місця! Одна з красот парку - Бастайскій міст (19 століття), на якому я стояла, милуючись околицями. Одна з родзинок Бастая - шикарний вид на Ельбу з висоти 194 м.

Прага - місто саме по собі дуже гарне, оглядової екскурсії недостатньо, щоб все побачити. Але для мене більшу насолоду було анітрохи послухати екскурсію, а насолодитися красою Карлова моста, набережної, Празьких будиночків вже з іншого боку. І це дійсно того варте. Я покаталася на кораблику по річці Влтава по шлюзах. На цьому кораблику нам дали спробувати місцевий напій - Бехеровка.

Всі країни дуже красиві і своєрідні. За цей час побачити все, природно, не вдалося, але я впевнена, що приїду сюди знову. Куди я найбільше хотіла б повернутися - так це в Прагу. Тут неймовірна краса. Вона вміє дивувати. Не дивлячись на свою «Європейську бідність» вона чудова, все акуратне і красиве, люди привітні і життєрадісні. Прага - одна з небагатьох країн, яку неможливо не любити.

Гарного відпочинку!

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 января 2019
Реклама
Отзывы о других турах