Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Знайомство із Словаччиною.

" Тур "Вихідні в Словаччині. Лижні катання і термальні купання в Словаччині пройшов цікаво та залишив лише приємні спогади. Окреме дякую керівнику групи Марине Агаджанові. "

Поездка: 23 декабря 2017
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Январь 2018
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Выходные в Словакии Лыжные катания и термальные купания в Словакии.

В перший день туру нас познайомили із невелеким, але затишним містечком Кошице. На відвідування Татранського аквапарку Аквасіті в Попраді вже не було часу, так як приїхали ми вже ввечері, після екскурсії - поселення в готель.

Програму туру описувати не буду (так як це можна прочитати), коротко опишу що відвідала особисто я: залишилась задоволеною після відвідуванням купальні "Водний рай - Бешенева". Просто супер!!!! Вартість вх. білету одному обходиться в 23 євро. Менш задоволеною залишилась після відвідування водного комплексу Терма Буковини Татранська в Закопане (вх. білет 18 євро, в той день було дуже і дуже багато відвідувачів). Але в цілому: водні процедури, купання в гарячих басейнах на фоні природи - запам'ятається однозначно. Надзвичайно сподобалось катання на лижах в Татаранській Ломниці (Високі Татри). Отримала море задоволення!!!! В загальному: мені все сподобалось!!! Море вражень, позитивних емоцій і мінімум бажання знову повертатись до звичного образу життя!!!! Велике прохання: добавити в тур поїдзку на озеро Морське Око!!!! (можна й замість одного із водних комплексів).
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 января 2019
Реклама
Отзывы о других турах