Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Жахлива організація

"Безвідповідальний гід, постійне запізнення/зміна автобуса і вимучені ми в очікуванні на вулиці, взимку чекаємо автобуса по 40-50хв"

Поездка: 29 декабря 2017
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Январь 2018
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур Наш Будапешт! Излучина Дуная, Вена и Хевиз!

Не перший раз їдемо автобусним турами, але з аккордом вперше, тож є з чим порівняти. Не скажу, що інші компанії ідеальні, але такого безладу, безвідповідальності, не організованості ми ще не зустрічали. На усі екскурсії чи просто виїзди автобус запізнювався мінімум на 10-15 хвилин, в останній день, гід повезла частину групи на факультатив, а нас мав забрати автобус, в який мали покласти речі та довезти до центру міста, автобус запізнився на 30хв, довіз до метро і то, після наших вмовляннь, бо його ніхто за трансфер не попередив. На зворотному шляху, з Будапешту в Україну ми чекали автобус 50 хвилин, взимку, на вулиці. Гід розводить руками: я нічого не знаю, так воно склалось. Далі, постійна зміна автобусів, з урахуванням того, що ми були на 2 факультатива, було 6 змін автобусів (звісно ж чекати кожен від 10 хв до 2 годин. Як, наприклад, трансфер з терміналу А (не зрозуміло Нащо нас туди завозять, хіба щоб підняти виторг терміналу) чекали 2,5 години. Проте, як провести зайву (оплачену, бо оплата за 3 години, а були там 1,5) годину у купальник, то часу немає, краще стояти після гарячих ван на вулиці і чекати автобус.

Загалом, туром лишитилися вкрай незадоволені! Обирайте іншого туроператора!
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 января 2019
Реклама
Отзывы о других турах