Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Чудовий активний відпочинок в Прикарпатті!

"Відправляючись сім'єю в тур "Намисто Гуцульщини", уявляли, як ми неспішно прогуляємось по вуличках затишних прикарпатських міст, пройдемось по музеях, понасолоджуємось чудовою кавою... Все це ми теж отримали."

Поездка: 09 января 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Январь 2018
Голосов 3 «
Все лидеры

Отзыв на тур Ожерелье Гуцульщины

Але, насправді, досить неочікувано тур виявився досить активним, адже майже кожен дань нам приходилось підкорювати (нехай невеличкі), але вершини, мандрувати гірськими стежками до чудових карпатських водоспадів, де майже на кожному кроці природа зачаровує своєю незайманістю. Тому подорож видалась дуже драйвовою, а чудові емоції від поїздки просто переповнюють. Дякуємо копанії "Аккорд-тур" за цікаво організований тур, після якого вже на зворотньому шляху члени нашої сім'ї почали обирати, куди найближчим часом відправитись мандрувати - чи то має бути "Свіжість джерел Закарпаття", чи "Тільки чудеса, і нічого більше"...

Величезне "ДЯКУЮ" від нашої сім'ї прекрасному гіду, чудовій людині - КОПАНСЬКОМУ СЕРГІЮ. Це справжій метр своєї справи, який її добре знає і любить. Завдяки цьому всім нам, туристам, було цікаво, легко і весело, не дивлячись на те, що в групі були туристи від 18 до 75 років, різних національностей і навіть іноземці. Пан Сергій зумів організувати все так, що шість активних днів швидко промайнули, залишивши лавину позитивних вражень (особливо - поїздка до Манявського водопаду з пікніком).

Бажаємо пану Сергію та всій команді "Аккорд-туру" успіхів у всіх починаннях, багато гарних туристів та подальшого процвітання. У нас це третя поїздка з "Аккордом", впевнена - не остання, оскільки з кожним роком рівень компанії лише зростає.
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 января 2019
Реклама
Отзывы о других турах