Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Тур від 01.02.2018р

"Все супер!))"

Поездка: 01 февраля 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Февраль 2018
Голосов 2 «
Все лидеры

Отзыв на тур Душевный Уикенд Краков, Прага, Вена, Будапешт + Эгер

Наша перша поїдка в Європу! Перш за все хотілося б подякувати менеджеру тур фірми (Шишко Юлія), яка грамотно проінформувала нас, та допомогла підібрати саме цей тур. Чому саме він? Відсутність нічних переїздів, 4 дні - 4 країни. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче побачити максимум, і відпочивати з комфортом без переїздів, адже це важливо. Безкоштовний трансфер до терміналу А теж є плюсом.

Автобус. В прицнипі доволі сучасний та комфортний автобус, але довготривалі переїзди (500км) не є простими, і крісла могли б бути дещо зручніші. Але цей недолік нівелюється тим, що нічних переїздів тур не передбачає, а можливість відпочити від дороги буде в готелях.

Гід. Наш гід Андрій Прудивус - доволі кваліфікована комунікабельна людина, який має багатий досвід мандрівок, знає багато цікавого і може урізноманітнити поїздку, доповнюючи своїми вдалими коментарями та організаторськими навичками.

Екскурсії. у Вас є можливість самим обрати ті екскурсії, які б ви хотіли відвідати в турі додатково, і це добре, адже є право вибору.

Водії - професіонали, які просто роблять свою роботу. Тут без коментарів))

Загалом, ці 4 дні це унікальна можливість побачити багато нового, унікального, (хто ще не бачив) - емоції, які однозначно варті кожної потраченої копійки)) Рекомендуємо))
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 марта 2019
Реклама
Отзывы о других турах