Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Ура, я в Парижі!

"В цьому турі ми познайомились не лише з Парижем, але й Краків, Прага і Дрезден вклали в цю подорож багато позитивних емоцій, хоча головна ставка була на Францію і вона мене не підвела."

Поездка: 07 марта 2017
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Март 2018
Голосов 152 «
Все лидеры

Отзыв на тур Маленькое французское путешествие Париж и Диснейленд!

Вже рік пройшов з цієіі подорожі, а я й досі пам'ятаю усі моменти і емоцііі, які ми пережили. Я давно мріяла побачити Париж, побувати знову в Празі, я закохана у це місто, познайомитись з Дрезденом і передати привіт Кракову. Наш шлях розпочався з перетину кордону Польщі, з цим ми справились швидко і в нас залишився час на безкоштовну екскурсію Краковом. Саме місто цікаве і привітне, з гарною архітектурою і майже усі видатні пам'ятки зосереджені в центральній частині міста. Переіізд на територію Чехііі, ночівля. Прага, моя прекрасна Прага, вона загадкова, але водночас затишна. Ми розпочали з безкоштовноіі ознайомчоіі екскурсіі, вона була дуже насичена, бачили Астрономічний годинник на ратуші, Карлів міст, костел Діви Марііі перед Тином і перший празький університет. Усім раджу “Прогулянку на кораблику по Влтаві”, чудова екскурсія і смачна ііжа. Нічний переіізд до Францііі. Тут я хочу подякувати нашим водіям, усю ніч була злива, дощ стіною, нічого не видно, але наші водііі вправно довезли нас і ось Париж. В цьому місті ми пробули два дні. Перший день знайомство з містом, у нас була ознайомча екскурсія і ми з подругою взяли вечірню екскурсію. Вільний час провели весело, катались на каруселі, ходили на Монмарт, там дуже гарно, ми пили каву розглядаючи дивовижні картини художників нашого часу, а колись там творили видатні люди Парижу, бачили Мулен Руж, катались на чортовому колесі, так гарно, з нього видно усе-усе... В цей день ми пройшли пішки напевно півміста, але навіть не втомились і мерщій побігли на вечірню екскурсію “Вогні нічного Парижу”. Це щось, міст Мірабо, Тріумфальна Арка, Марсове поле, Єлісейські поля і закінчення вечора біля Ейфілевоіі вежі, яка в вечірній час сяє з келихом шампанського, лунає музика... романтика, краса. Наш другий день. Ми гуляли по місту, бачили Лувр, нажаль не заходили, залишили його на наступну подорож, цей день я присвятила Собору Парижськоіі Богоматері. Щоб попасти в собор потрібно відстояти чергу, але вона швидко проходить. В самому соборі час ніби зупиняється, він дивовижний, так і хочеться зазирнути в усі закутки. Також я підіймалась на оглядову площадку, вхід з боку собору, черга шалена і він платний, але воно того варте. Нічний переіізд в Німеччину. Дрезден столиця Саксонііі, в його старій частині, на невеликій площі зосереджені палаци, старий театр, музеіі, собори і церкви. Ночівля на територііі Чехііі і ранкове повернення додому. Переіізд відбувається по територііі Польщі, є можливість побувати на одній із запропонованих екскурсій, ми обрали “Велічко”. Незабутня екскурсія, все повністю зроблено з солі, там ціле місто, церква, це дивовижно, а підземні озера..., тут можна перераховувати і перераховувати, але краще побачити. І знову проходження кордону і ми вже дома. Окрема подяка гіду групи Юрію Пацулі.

Другие отзывы Хрустя

Голосов 554
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 января 2019
Реклама
Отзывы о других турах