Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Найкращі 2 дні

"Гарно продуманий маршрут, приємний гід, весела компанія, красивезні міста)"

Поездка: 22 февраля 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Март 2018
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Пражское дежавю Прага + Вена

Ооотже, не пройшло і тижня від поїздки як думки зібрались купки) Томуу, let's goo

Всі гарненько зібрались на ЖД вокзалі і поїхали в "Термінал А". Дуже класна локація для туристів. Попити кави, заряди гаджети, обов'язково!!!) сфотографуватись біля "Я ❤ подорожувати")

І ми їдемо на кордон. Місце було у першому ряді. Спочатку не дуже від того тішились, але те, що ніхто не кладе спинку тобі на ноги - плюс. Але всеодно хотілось би більш комфортного автобуса. Тримали нас близько 4 годин. Так, не найприємніше, алещопоробиш

Прага зустріла нас сонечком, весною в лютому)

Чудова оглядова екскурсія, екскурсовод з природженими ораторськими здібностями. І знаєте, що 100 %? Закохана в Прагу. І ми теж закохались) Храми, будівлі з багатою історією, славний Карловий міст з видом на архітектурні шедеври. Вільний час. З дівчатами вибрали для себе прогулянку по Влтаві на кораблику. Шведський стіл, розповіді пані екскурсовода з великим досвідом і чудовим почуттям гумору. Келих вина. Життя прекрасне? Ще й яке).

Близько 18:00 відправились на станцію метро. Важливо перед цим поміняти євро на крони. Попрямували в наш готель. Готель досить не поганий, все чистенько, комфортно, але бракує засобів для душу.

Хтось пішов відпочивати, набиратись сил перед новим днем, але не ми!) Ми поїхали пізнавати нічну Прагу, яка стає по особливому магічною) Але будьте обережними)

Прокинулись 5:30, ну майжее) 6:30 був шведський стіл, все смачно, великий вибір.

Відправились у Відень. Оглядова екскурсія пройшла дуже швидко. І тут ми знов закохались, бо дуже гарно) У вільний час просто ходили і розглядали цю "красавицу Вену". Місто співає)) Адже тут творив Моцарт. Дороге місто. Але випити кави потрібно)

І під кінець подорожі нас чекав Будапешт. Неочікуюючи побачити щось вражаюче, я була вражена з перших хвилин. Яке освітлення, яке освітлення. Через вікно автобуса я зрозуміла, що і тут залишу частинку свого серця.

Обов'язково відправляйтесь на прогулянку корабликом по Дунаю. Загадайте бажання, точніше 7) Попивайте шампанське, і вірте, що швидко сюди повернетесь. Бо це вражає. І навіть не холодно на палубі було.

Хочу подякувати нашому гіду Даші за професіоналізм. І окреме спасибі за фільми і музику в турі. Було дуже весело)) Водіям думаю теж сподобалось)))

Кордон в Угорщині це окрема історія. Надіюсь, колись це зміниться.

Ось і закінчилась наша trip. Стомлені і щасливі ми повернулись додому.

Всім раджу цей тур. І подорожуйте побільше, це те, що змінює і надихає)
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 января 2019
Реклама
Отзывы о других турах