Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Дванадцятий

"Почалось дуже добре, шкода, що закінчився так швидко"

Поездка: 25 февраля 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Апрель 2018
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур Подари мне, подари… Егер, Вена и Будапешт!

Рейс №811, дата виїзду 25.02.2018р., прекрасно спрацювала Оленка Мурзіна "Азімут", дуже хороший і грамотний керівник групи Єлизавета Сайгак, водії профі і група туристів на диво організована і дружна.

Екскурсії продумані добре і грамотно, однак як завжди не вистачає часу - наніжитись в купальнях Мішкольц-Тапольца, ознайомитись і не поспішати з оглядинами океанаріума та торговим центром"Campona", необхідно додавати годину дві, щоб в загальному тривалість перебування складала 4 години на усе.

Єдине зауваження в адресу "Акорд-туру" - пора винаймати автобуси єврокласу для зручності туристів і бути достойним представником туристичної компанії у Євросоюзі, а наш автобус був, мало того що старенький так і брудненький зовні. Таке враження, що він має відстій на цементному заводі у Миколаєві і за весь час переїздів зі Львова до Будапешту і назад у Львів у вікна дивитись було неможливо - заляпані сірим брудом!

До наступних зустрічей і подорожей!

|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 января 2019
Реклама
Отзывы о других турах