Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Гарний відпочинок!

"Мені дуже сподобався тур, гарні країни, набрався яскравих позитивних емоцій! "

Поездка: 09 апреля 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Май 2018
Голосов 3 «
Все лидеры

Отзыв на тур Must seе - Amsterdam или 2 дня в Амстердаме!!!

Тур " Must seе - Amsterdam! или Красочный Амстердам! " — чудова і доволі бюджетна можливість познайомитися с Нідерландами. Головна трудність, звичайно, два нічних переїзди, і до них потрібно бути готовим, принаймні морально. Про інше має потурбуватися перевізник, і це вдається не завжди. Наш автобус у турі був у цілому непоганий, але проблеми були. Усі проблеми, що виникали у подорожі, добре вирішувала наш гід Катерина Литвиненко. Здається, якщо б технічний стан автобусу входив до її компетенції, з ним теж все було би гаразд.

Мені дуже сподобався тур, гарні країни, набрався яскравих позитивних емоцій! Декілька місць які дуже вразили під час подорожі.

Факультативно відвідав екскурсії до Заансе Сханс, Волендам, Кёкенхоф та Саксонскую Швейцарию «Очарование Эльбы». Усі вони склали незабутні враження.

Програмою туру передбачається відвідування Соляних Копий “Велички” в день приїзду до місця Львів, але через те, що не набралася група бажаючих, екскурсія не відбулася. І це дуже шкода.

Але в цілому тур вдалий.

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 апреля 2019
Реклама
Отзывы о других турах