Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Шикарний тур і жахливий гід

"Класний тур за рахунок підбору міст. Дуже сподобалося і якщо бажаєш побачити стару Європу та любиш піші прогулянки історичними вуличками - тур саме для Вас. Але організованість і поведінка гіда була жахливою, що попсувало загальне враження. "

Поездка: 06 мая 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Май 2018
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Уикенд в Европе!  Краков, Прага, Вена и Будапешт

При купувлі туру працівники Аккорду зв'язались швидко, все пояснили, відповіли на всі питання. Сподобалась робота співробітника туркомпанії Travel Up Андріяни Ребко, яка перед виїздом надала всю інформацію, детально й лаконічо пояснила про особливості подорожі, що допомогло нам ретельно підготуватись. Дякуємо за це! Термінал А, звідки здійснюються відправлення, дуже комфортний і продуманий: великий, зручний зал очікування, сотні розеток, невеличка їдальня з пристойними цінами і все необхідне до і після виїзду. Сам тур "Вікенд в Європу" насичений та цікавий, вразила архітектура, місцеві колорити, проживання в готелі під Віднем також справило приємне враження: все чистенько, затишно і адекватний сніданок. Автобус нормальний, все працювало, щоправда без Wi-fi. Це про хороше. А от робота гіда Вікторії Карнаухової - це просто ЖАХ! Розпочалось все із хамства, ця людина показала свою непрофесійність: при знайомстві першою справою повідомила про те, що вона не зі Львову і ніяк не може знайти спільну мову з мешканцями цього міста зі зневажливим натяком на всіх мешканців західної України. Але на цьому був не кінець. Гід Вікторія взагалі не могла організувати групу та водіїв автобуса, не змогла нормально заселити нас в готель через незнання мови (цим займався мій чоловік). Взагалі не має комунікативних, організаційних навичок. Всі туристи були обурені поведінкою, нахабством, необізнаністю гіда. Крім того, у Празі загубився турист, вона нічого з цим не змогла вдіяти і просто насміхалась... Не давала корисної інформації, у всі міста приїжджали із запізненням, зокрема, і по вині гіда Вікторії, через що в деяких, зрозуміло що були менше, ніж це передбачено програмою.
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
16 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах