Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Чудове місце, враження про яке не зіпсувала навіть жахлива організація туру

"До цього вже кілька разів їздили в тури з Акордом, завжди залишалися задоволеними. Проте в Польщі ще не були і вирішили на кілька днів поїхати до чарівного старовинного польського міста Краків. Проте вже з самого початку туру нас чекало здивування."

Поездка: 03 мая 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Май 2018
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Уикенд в Краков!

Перед туром до нас не передзвонили, хоча обіцяли. Ми не особливо цим переймалися, адже знали, що виїзд на 11.30, зібралися заздалегідь і уже кілька хвилин по 10 були на вокзалі. Виявилося, що трансфер на Термінал А виїжджає аж об 11, ми зачекали і поїхали. Під час трансферу я отримала кілька дзвінків з Акорду, від керівника групи і від ще якихось людей, чому ми не з'явилися на тур і що лише нас немає в автобусі і нас всі чекають. Сказати, що ми були шоковані, - нічого не сказати. Коли ми дісталися до Терміналу і сіли в автобус, виявилося, що лише нас не попередили, що виїзд переноситься на 9.30, і нас всі чекали. А не попередили нас, тому що у керівника групи був якийсь невідомо чий номер телефону замість мого. Проте у неї було вказано, що нас записали на трансфер на 9 годину. Не уявляю, як так вийшло. Хоча враховуючи те, як все розгорталося далі, вже уявляю.

Отже, нам зачекали і в тур ми вирушили, але потім нам довелося ще дуже довго слухати на свою адресу саркастичні і незадоволені коментарі від інших членів групи. Хоча ми ні в чому винні не були.

*

Ми досить довго стояли на кордоні і коли нарешті доїхали до Кракова, вже вечоріло. Оглядова екскурсія нас не вразила, проте місто вже сподобалося старовиною і атмосферою. Чимось нагадало рідний Львів, проте зі своїм шармом. На екскурсії ми їхати не хотіли, хотіли просто самостійно провести час і відвідати деякі визначні місця, не платячи за дорогі екскурсії. Проте у всіх решта турах, коли ми приїжджали в якесь місто, керівник групи розказував про нього якісь цікавинки, радив які сувеніри придбати, куди піти і надавав необхідну інформацію про транспорт, звичаї, специфіку цього місця. Цього разу нам не розказали нічого. І фільми в автобусі, до речі, теж не показували.

Ми проживали у досить непоганому готелі, з чистими охайними номерами і досить смачними сніданками. Правда, розташований він був дуже далеко від центру, на окраїні міста. І оскільки інформації про те, як точно можна добратися до центру нам не надали, ми орієнтувалися лише на трансфери нашим автобусом, щоб добратися до центру і назад.

Проте виїзди і трансфери до готелю і повернення додому постійно переносили на дві години і ми про це дізнавалися лише коли приходили до стоянки автобусів біля річки Вісли. Адже дзвонили і попереджали про затримки лише певних туристів. І інформацію ми дізнавалися вже від них. Лише тоді, коли ми особисто вручили керівнику групи усі наші номери телефонів, нам подзвонили.

До того ж, хоча ми не планували іти на екскурсії і такі речі нас не засмучували, інформація про вартість екскурсій і вхідних квитків постійно мінялася. І дуже мало екскурсій відбулося, ми чули, як люди на це скаржилися.

Крім цього, варто лише додати, що хоч на кордоні ми простояли досить довго, люди, яким потрібно було на поїзд на 1 ночі, на поїзди таки встигли. А ми благополучно вернулися додому, прихопивши з собою багато гарних вражень, фото і невдоволеності якістю проведення туру.

В цілому Краків нам дуже сподобався і в це місто ми б ще з задоволенням повернулися, але не в автобусному турі. Принаймні точно не від Акорду.
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах