Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Балтійські мотиви Стокгольм + Вільнюс, Таллін і Рига! Виїзд з Києва 3.06.2018

"Всім рекомендую цей тур! Він ідеальний для тих і кого не дуже довга відпустка і не хочеться проводити багато часу в автобусі. Цікаві міста в які хочеться повернутися ще. Для мене недоліком було те, що на прогулянки по Стокгольму виявилось мало часу."

Поездка: 03 июня 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2018
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур Балтийские мотивы Стокгольм + Вильнюс, Таллин и Рига! Выезд из Киева

Тур приніс на багато більше вражень та емоцій ніж очікувалось. Дякую Аккорд Туру та прекрасному гіду Олександру Ананченко за прекрасно проведений час.

Оптимально спланований час (не було дуже довгих переїздів). Як на мене, було достатньо часу в кожному місті, крім Стокгольма, так як паром припливає о 10 ранку, а повертатися потрібно було на наступний о 17,00, то на прогулянку по місту залишалося 5-6 годин. Для Стокгольма це дуже-дуже мало! В ідеалі було б залишитися там на ніч до 17.00 наступного дня. Тому для тих, хто більше часу хоче провести в Стокгольмі, рекомендую звернути на це увагу і можливо обрати інший тур. З приводу цього я була розчарована. Все інше на найвищому рівні!

Особисто мене вразив Таллін своєю гостинністю до туристів (велика кількість аніматорів по місту, які додають свого шарму, безкоштовний вай фай, чистотота). Також незабутні враження залишились після проведеного часу на паромі (магазини, ресторани на різний смак, яскраві виступи музикантів і співаків, дискотеки і карооке до ранку)! На мою думку, навіть заради 2 рейсів на паромі слід обрати цей тур:))

Рига порадувала цікавою архітектурою. Там провели не мало часу. Так як виїзд з Риги пізній, то всім рекомендую після вражаючих екскурсій і самостійних прогулянок посидіти на літній терасі ресторану, взяти каву, сидр, пиво (кому що більше подобається) розслабитися і насолодитися декілька годин перед виїздом живою музикою. Потім пройтися вечірнім містом і з посмішкою на обличчі та гарним настроєм повертатися додому
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах