Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Наш красивый уикенд!

"Залишити відгук про тур який залишився надовго в спогадах, щоб кожен хто захоче теж побачити ці мальовниці країни знали чого очікувати від подорожі."

Поездка: 09 июня 2018
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2018
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур Наш красивый уикенд!

Це була моя перша подорож за кордон. І я зустрівся особисто з Аккорд тур ще на вокзалі добре що мав номер нашого гіда Юри і він зорінтував який автобус відвозить до Терміналу А. Далі на терміналі пересіли в інший автобус і дуже довго їхали 24 місце було незручним бо спинку не можна було відкинути через те що заду людям і так було мало місця, але я молодий і якось пізніше не звертав на це увагу. Зразу Була організація екскурсій. Коли приїхали в Краків нас зустрів екскурсовод і ця пані була неймовірною своєю завзятістю і енергією вона розказала здається про все місто її Інтонація після довгої дороги була для мене як енергетиком і все було цікавим особливо раджу взяти екскурсію в єврейський квартальчик. Було заселення в готель добре виспався і ситно поснідав. От якраз на другий день я краще познайомився з нашим гідом Юрою, бо сам я трохи мовчазний і люблю побути сам але він знаходив підхід до кожного і дивно що навіть через мій жахливий характер він дійсно зацікавлював поїздкою, тому вже другого дня я хотів піти в усі тури але всеж шкодую що взяв мало коштів для цього. В нашого гіда був справді професіоналізм і тоді коли навіть я заблукав або десь затримувався виходило так що від допіг невідєднатись від групи, допоміг знайти кантору для обмін валюти, показав де закупитись продуктами та сувенірами, також жодного разу не відмовляв коли просив зробити фото на згадку. Кожий день в новій країні був особливим купив багато сувенірів а саме магніти, горнятка, трохи пива як сувенір до дому, статуетки з кожного міста і цукерки моцарти. В поїздку беріть і не забудьте з собою рушник і тапочки і плавки для купальні, а ще в разі чого дощовик. Ще справді хотів подякувати Юрі за те що допомагав спілкуватись в іншій країні так як мов я не знав і мене не розуміли, він допомагав і вирішував проблеми кожного. Ще один нюанс беріть з собою кепку чи панаму бо сонце жарить безбожно.
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах