Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Чудове знайомство з Італією

"Чудове знайомство з Італією. Подорож залишила масу позитивних вражень. Цікаво було у всіх містах, де ми побували. Найбільше сподобалися Флоренція, Верона, Венеція, Будапешт, Ватикан. Також неймовірними були озера Блед і Гарда. "

Поездка: 16 июня 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2018
Голосов 1 «
Все лидеры

Отзыв на тур Чао, Италия! Флоренция, Рим, Верона!

Наш тур починався 16 червня 2018 року. Рейс 411. Гід Олександра Сечіна. У турі були удвох з дружиною. Подорож залишила масу позитивних вражень. Цікаво було у всіх містах, де ми побували. Найбільше сподобалися Флоренція, Верона, Венеція, Будапешт, Ватикан. Також неймовірними були озера Блед і Гарда. Дещо несподіваним було те, що Рим виявився факультативом, адже в програмі туру це чітко не зазначено, а Рим зазначений у назві туру!). На мою думку, Рим ставити в факультатив – це зневага до самого міста! Також кращого бажав автобус і деякі готелі, але не критично. Незважаючи на це, ми все одно дуже задоволені мандрівкою. В ці місця хочеться повертатися знову і знову. Дякую Аккорд-туру, всім співробітникам, причетним до організації та проведення нашого туру. Хочу окремо відзначити роботу екскурсоводів у Флоренції та Венеції та нашого гіда Олександри.
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах