Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Наш перший автобусний тур

"Неймовірні враження від туру"

Поездка: 06 июля 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2018
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Спешим в Рим! Венеция и Флоренция!

В якості весільної подорожі з чоловіком обрали тур до Італії і залишились дуже задоволеними після поїздки. Дуже вдячні гіду Прокопенко Наталі, вона дуже досвідчена і приємна людина, все розповідала, орієнтувала по містах, взяла на себе всі питання по громадському транспорту і проживанню в готелях. Поїздка пройшла комфортно завдяки водіям Юрію і Сергію. Протягом подорожі включали тематичні фільми, враховували всі побажання пасажирів. З такою командою 6 днів в дорозі пройшли як відпочинок на курорті. Хвилювались перед поїздкою, адже це була наша перша подорож в Європу. Однак все пройшло якнайкраще. Всі екскурсії проводились російською чи українською мовою, в кожному місті екскурсоводи орієнтували по всім питанням. Час в турі розпланований дуже грамотно, все встигали: часу було достатньо і на самостійні прогулянки, і на магазини, і на екскурсії. Найбільше сподобався гід в Римі - Олексії, дуже цікаво проводив екскурсію, багато нового дізнались. Про враження від міст годі й писати - це просто неймовірно і варто побачити самому.

Маленькі поради: обов'язково взяти в автобус змінне взуття, плед, подушку і зручний одяг для нічних переїздів; запастись сухофруктами, печивом і горішками для перекусів під час екскурсій; взяти дощовики чи парасольку; сонцезахисні окуляри, панамки, креми, бо влітку дуже палюче сонце в Італії; нас дуже виручив дорожній електричний чайник, щоб повечеряти в готелі. А головне запастись гарним настроєм і фотоапаратами)
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах