Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Жахлива відпустка

"Не раджу їхати в цей тур "

Поездка: 15 июля 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2018
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Я в восторге!!! Это... Рим!Рим + Флоренция, Пиза Верона/Генуя и Венеция!

Поїздка була жахливою. Уляна Кріп як керівник групи була жахлива. Ми нормально не їли, коли в нас не було сніданку, вона не знала елементарного, де знаходиться супермаркет або де можна поїсти, хоча не одноразово було сказано, що вона все прекрасно знає і що вона жила в Італії декілька років. Вона не могла організувати групу і була просто доповненням, бо інформацію ми самі знаходили, або питали у екскурсоводів. Коли в неї питаєш, скільки буде часу проводитись екскурсія, то цей час разом з дорогою, це потрібно було уточнювати. Плюс, коли їй робили зауваження і по ділу дорослі люди, вона просто ігнорувала, вибачення ми почули від неї один раз і все, хоча вибачатись було за що. Керівник групи на місце зустрічі повинен приходити раніше всіх, а не група повинна чекати керівника групи. Цей випадок був у Відні, і групі не сказали, що можна було ще гуляти, бо автобус запізнюється. За водіїв, вони зовсім не знали маршруту, не могли кудись нас завести поїсти, заправка де все в тридорого, це не місце куди повинні завозити людей поснідати. Ще вони постійно запізнювались, група чекала їх то по 30 хвилин, а бувало і по півтори години. Також були випадки, що вони в місті не туди повертали, та возили годину нас кругами. Через це у нас було мало часу в самому місті. Через те, що ми постійно запізнювались деякі екскурсії відмінялись, да і часу поїсти просто не було. Готелі. Готель в Генуї та в Римі були безобразні. Якщо в Римі був поганий тільки сніданок, то в Генуї було все погано. Прокурений номер, не працював кондиціонер, у моїх сусідів не працював замок на дверях, да і сніданок був дуже поганим, їсти було нічого. Автобус був такий брудний, його хоч хтось з моменту початку використання, хоч раз мив? Програм не відповідала дійсності. Не було Кракова, хоча гроші ми за це заплатили, година в Будапешті це теж не те, чого ми очікували. І не потрібно писати, що це кордон і ми не можемо на це вплинути, перед нами було 10 автобусів і всі аккордтура, невже не можна випускати автобуси з більшим інтервалом, ви не перший рік працюєте і повинні думати про такі проблеми. Також перекриті дороги і затори це теж не виправдання з тієї ж причини, ви не перший рік возите людей, у вас повинні бути об'їздні шляхи, щоб витрачати на це менше часу. За екскурсії. Шербрун це було розчарування Відня, бо нам не дали погуляти в парку, адже часу на це не було, потрібно відразу казати, на що піде час екскурсії, щоб люди знали, за що вони сплатили кошти. Ще був жахливий екскурсовод у Венеції. Вона скільки років працює з людьми? Це жахливо було. Її навіть не хотілось слухати. Постійно ми втрачали хід її думок і не розуміли, до чого тут та чи інша інформація.

Єдиним позитивним моментом в цьому турі були екскурсоводи в Флоренції (Богдан) та в Римі (Яна). Це люди, які люблять свою професію і роблять її на ура. Завдяки їм ми дуже багато дізналися цікавого і я досі все пам'ятаю. Були і жарти. Також вони нам дуже допомогли, порадили де дешево поїсти, сказали де супермаркети, а Богдан порадив місце, де відкривається прекрасний вид на Флоренцію і пояснив як туди швидко дістатися. Дякую їм за те, що професійно роблять свою роботу.
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах