Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Жахлива організація туру

"Некваліфікований і байдужий гід зіпсував поїздку"

Поездка: 28 июня 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2018
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Успешная Вена! + Зальцбург!

Це вже третій раз ми подорожували з компанією Аккорд. Проте перший раз стикаємося з такою байдужістю і пофігістичністю з точки зору гіда. Нашим супроводжувачем була Кострицька Ольга. Гід зовсім не був зацікавлений у комфорті та позитивному настрої своїх туристів, адже жодних історій про місто чи країну, у яку їдемо, ми не почули. Ми не подивилися жодного фільму за всю поїздку. Ольга не говорила! Вона просто сиділа і їхала. Санітарні зупинки були у дивних місцях (наприклад, там, де був лише 1 туалет на 42 людини), відповідно зупинки ніколи не тривали обумовнену кількість часу. Ольга не змогла правильно організувати групу та пояснити екскурсії, тому мало хто взагалі на них ходив. У КОМФОРТАБЕЛЬНОМУ автобусі був поламаний кондиціонер, тому змушені були відкривати верхній люк! Чи це нормально - судіть самі. Кілька разів водії повертали не туди куди потрібно, а потім розверталися.

Нам є з чим порівняти, бо раніше їздили з гідом Каспруком Олексієм. Олексій детально розповідав плани, знав, де краще зупинитися, радив, куди піти у вільний час. Одним словом, робив все для того, щоб люди відчували, що вони на відпочинку. З Ольгою ми пожаліли, що заплатили Аккорду гроші. Таким гідам не місце у туристичній компанії.
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах